TheFilmThief

Je jednodušší žít v postapokalyptickým světě plného hladových zombií než v dnešní realitě, kde si musíme vydělávat na chleba prací, kterou nesnášíme. Jediná povídka s dobrým koncem. Pan producent\ scénarista\tvůrce si pro sebe klofl jednu epizodu, takže jediná postava, kterou poznáme blíže než ostatní a přítom ani není hlavní. ()

Vabr

Opravdu hrozný díl. U začátku si říkáte, jestli to už ta povídka je nebo ne, potom si říkáte, jestli tam bude celej díl nebo jako co. Povídka úplně o ničem, ani nechápu, jak to mohla napsat. Hlavní postava v omáčce okolo povídek působí dojmem, jakože jde, pak zjistíte, že je učitel, což není to nejhorší a vlastně vám to může být jedno, ale nejhorší je jeho třída plná zku*veně otravných, nevychovaných, závislých a neposlouchajících harantů, kteří u pravoúhlýho trojúhelníku říkají, jak je to depresivní. A tomu nasazuje korunu ještě to, že jim řekne, ať ty mobily vypnou a potom ho v hodině používá a nemůže jim ani pořádně vysvětlit, ať nehrajou a nedá jim ani žádný trest. To mě fakt naštvalo, jako opravdu hodně, jak on, tak i ty děcka. VYHODNOCENÍ: NESCHOPNÝ ŠKOLSTVÍ! ()