Život ambicióznej 14 ročnej Belle (Karlee Roberts) sa zdá byť dokonalý. Má perfektné známky a najnovšie je i prezidentkou triedy. Všetko vyzerá výborne, no problémy doma a spoločenský tlak v škole prinášajú do jej života chaos. Zo všetkých síl sa snaží znovu nadobudnúť nad sebou kontrolu a to ju privedie na blog propagujúci anorexiu. (Dankaaa)

silentname

Niektorí ľudia jednoducho nevedia ako natočiť správne dobrý film. Problémom nie je téma alebo príbeh. Ale jeho spracovanie. "Little Miss Perfect" by v realite malo byť silnou drámou, kde vidíme ako sa svet hlavnej hrdinky Anabelle postupne rúca a ako spadne do kolotoča udalostí, z ktorého je len veľmi ťažká cesta späť. Myslím si, že film má potenciál so svojou témou. Myslím, že je príjemné vidieť ako sa z absolútne nezaujatého otca nakoniec stane niekto, kto sa konečne začne zaujímať aj o život svojej dcéry. A myslím si, že ľudia, čo sa starali o make-up odviedli skvelú prácu. Niektoré zábery na Belle sú veľmi silné. A pôsobí ako keby skutočne umierala. Ale najviac je tam toho práve vďaka skvelému make-upu. No čo film celkovo potápa je réžia a herecké výkony. Jedny z najhorších, čo som videl v poslednej dobe. A ťažko povedať, koho za to obviniť. Myslím si ale, že na vine je neexistujúca réžia, slabá inštruktáž pre mladé herečky a absolútna neskúsenosť Marlee Roberts, ktorá ako režisérka zlyháva úplne vo všetkom. Problémy Belle sú len veľmi slabo naznačené. A jej dôvody sa zosypať kvôli B+ mi akosi nepripadajú relevantné. Plus je zaujímavé vedieť, že miluje svoju matku, no počas celého filmu sme ju ani raz nevideli a nemohli sme tak my vidieť čo pre Belle znamená fakt, že odišla a nevrátila sa. A dokonca ani svojej dcére nikdy nezdvihne telefón. A pritom to nebolo tak ťažké spraviť v úvode pár scénok navyše, kde by sme ju s mamou videli a mohli sme ju vnútorne viac pochopiť. Lebo to celé potom pôsobí veľmi prázdno. Plus nakoľko nevie ani viesť svoje herečky, tak Lilla Crawford jednoducho nevie svoju postavu predať. Dievča sa snaží, no veľmi ťažko sa v jej výkone hľadajú nejaké skutočné emócie. Celé to pôsobí veľmi falošne a film to ťahá späť. A aby toho nebolo málo, tak film potrebuje ešte aj svojho zloducha. Nebudem prezrádzať o koho ide, no myslím si, že to veľmi rýchlo pochopíte. Za všetkým hľadajte závisť. Celkovo nemôžem moc toho na tomto filme vyzdvihnúť. Myslím si, že táto téma sa dá spracovať oveľa silnejšie a určite je to príbeh, o ktorom treba niečo povedať. Ale nie takto amatérsky. Sorry, ale toto nie. Hodnotenie: D- ()

kaylin

Film o docela důležitém tématu, kterým je anorexie. Ale téma je podáno způsobem, který není zrovna nějak moc zajímavý. Herecky je to od dětských představitelek celkem fajn, ale nemůžu si pomoct, nebyly v tom žádné emoce. Film chce říct, že se s tímhle musí bojovat, ale nevím, jestli k tomu někoho donutí. ()