Epizody(16)

Zapálená a empatická čerstvá soudkyně a její zásadový kolega se věnují právnímu systému a těm, kterým slouží. (Netflix)

Eridan

Některé díly jsou trošku naivní, ale nakonec to všechno do sebe zapadlo jako ozubená kolečka ve Švýcarských hodinkách. Slečna Ah-Ra poněkud zesádelnatěla a pořád nosí plášť a-la Colombo, ale jinak je skvělá. Sháním s ní další seriál. ()

Agape

k většině seriálů se dostávám přes muziku, tady je nádherné OST a ústřední SOMEDAY, SOMEHOW mi zůstává v mysli pořád. Šťastný výběr ústřední dvojice Ah-ra Go a L chválím. Její temperament a jeho nevinný a naivní look ladí skvěle, třešničkou na dortu je Dong-il Seong, který mě baví ve všem co jsem s ním viděla. Ostatní postavy vůbec nejsou vedlejší, prostě jim to všem sedlo. Vřele doporučuji. ()

EsterH

Výborný seriál z prostredia civilného súdu. Sudcovia riešia prípady, ktoré často nie sú až také čierno-biele, ako sa zdali na začiatku. Za mňa najväčšia hviezda Dong-il Seong, ktorého môžem vždy, ale aj veľa ďalších hercov ako kocúrik  Myung-soo Kim z Eoseowa aj Ah-ra Go z Hwarangu. ()