Štyria kamaráti si prenajmú sídlo v Malibu. Po príchode zisťujú, že miesto vôbec nevyzerá tak, ako na fotkách, ale pre zábavu im bude stačiť. Podgurážení alkoholom začnú vykladať tarotové karty, čo nikdy nemali robiť, pretože práve prebudili krutého démona, ktorý ich chce jedného po druhom zahubiť. (Marceloo)

Marceloo

Štyria kamaráti si prenajmú sídlo v Malibu. Po príchode na miesto zisťujú, že miesto vôbec nevyzerá tak, ako na fotkách, ale pre zábavu im bude stačiť. Podgurážení alkoholom začnú vykladať tarotové karty, čo nikdy nemali robiť, pretože práve prebudili krutého démona, ktorý ich chce jedného po druhom zahubiť. - Dosť nepodarený režijný debut, ktorý mi pripomínal všetky Ouija nezmysly, ktoré sa v posledných rokoch vyrojili, takže sa môj celkový dojem ešte zhoršoval. Hlavná herečka je síce sympatická, ale hrať velmi nevie. Dve hviezdičky tomu dám za perfektnú 80's like synth muziku v úvode a moju oblúbenú vraždu podrezaním hrdla, ale viac si to nanešťastie nezaslúži. Čo je trochu škoda, pretože režisér podla mňa mal na čom stavať, a keby sa trochu posnažil vymyslieť niečo nové a nie nasledovať to, čo je v tomto žánri už dávno opozerané, mohlo sa mu to podariť ovela viac. Nabudúce by sa mal namiesto hry s neónovým osvetlením zamerať skôr na vylepšenie obsahovej stránky. + herečka z The Wicked Within a Holidays + herečka z Martian Land a Crying Wolf ()