El agua del fin del mundo

Laura (Guadalupe Docampo) a Adriana (Diana Lamas) jsou sestry, které spolu žijí. Laura pracuje v kuchyni v pizzerii a podporuje svou sestru. Když se dozví jistou zprávu, rozhodnou se vyrazit na výlet. Laura na něj však musí sehnat peníze. Nevede je touha cestovat, ale poetickým způsobem uniknout ze současnosti, do které se Laura bude muset vrátit. Při tomto hledání se seznámí s Martínem (Facundo Arana), hudebníkem, který hraje na akordeon. Laura se do něj zamiluje. Když se Martin seznámí s Adrianou, je k ní také přitahován. Sestry se postaví proti sobě. Dokáže se Laura navzdory všemu dál snažit získat peníze, aby splnila sestřino přání? Hluboce lidský příběh, kde se v tomto intenzivním sourozeneckém poutu plynule prolíná láska a nenávist, porozumění a hněv. (Cvalek)

Cvalek

Film se mi moc líbil, skvělé zahrané herci a od některých i skvěle herecké výkony. Hlavní ženské postavy sestry Laura & Adriana zahrály své postavy perfektně  a co tyče postavy Facunda tak ta byla výborná, toho bezdomovce zahrál bravurně. Líbila se mi hudba kterou hlavní protagonista hrával na varhany, celkově hudba která byla ve filmu použita byla celkem k naslouchaní.  Film se mi líbil, celkem zajímavý snímek akorát ta kamera by mohla být o trochu líp zvládnuta. ()