Howrah Bridge

• Indie హోరా బ్రిడ్జ్

Andrea1717

Deti Arjun a Sweety žijú v jednej dedine a sú priatelia, veľmi dobrí priatelia. Je to detská láska. Jedného dňa sa však Arjun s otcom z dediny odsťahujú. Po rokoch Arjun stále spomína na svoju detskú lásku a keď otec nalieha, aby sa oženil, rozhodne sa vrátiť do rodnej dediny, svoju detskú lásku nájsť a zisť či aj ona po tie roky na neho myslela. Po návrate nájde Sweety. Počas Arjhunovho pobytu v dedine, sa do nej Arjun naozaj zamiluje a zdá sa, že Sweety jeho city opätuje, Arjun si ju chce vziať. Sweety sa však má vydávať a jej rodina nie je Arjunovi naklonená, Arjun jej vyzná lásku a chce, aby si ho vzala, Sweety ale odíde zasnúbiť sa zo švagrom, Arjun jej povie, že ju napriek tomu bude čakať na moste. Sweety si tesne pred zásnubami uvedomí, že Arjuna aj ona naozaj miluje a povie švagrovi, že si ho nemôže vziať, ten je najskôr nahnevaný, ale nakoniec Sweety vráti slovo, aby mohla byť šťastná s Arjunom. Sweety beží na most, ale Arjuna tam nenájde, dostane však jeho odkaz a z veľkého nešťastia skočí z mosta do rieky, čo bolo v odkaze, čo bude ďalej? Je to pekný film, aj keď na telugský je pomerne "pokojný", mám radšej tie "živelné". ()