Joe, který není přesvědčen o Gordonově vině, pokračuje ve vyšetřování alternativních teorií. Poté, co je potká obrovské štěstí, se Eva s Gordonem usmíří. (HBO Europe)

yvona

Jsem v polovině série, ale mám problém pokračovat. Zatímco první série byla plná napětí, intrik, akcí, politických vhledů, tady se řeší rodinné vztahy. Propracovanost scénáře vzala totálně za své, utajení čehokoliv a kohokoliv  se vůbec neřeší. Puberťákům se běžně svěřují informace CIA, mobily nikdo nesleduje, parta KGB řeší milostné vztahy, do toho všeho hysterické uřvané americké manželky a jejich večírky.  Veškerá akce během pěti epizod je jeden neúspěšný únos, který vlastně nikoho nezajímá, jedno omráčení, kterým se také nikdo nezabývá a vylitá limonáda do bot šéfa CIA. Hlavní hrdina, pár let v nejvyšším utajení v exilu, se mírnix týrnix vrátí zpět do USA, ubytuje se v kdysi nejsledovanějším, nejmonitorovanějším domě, pak nakráčí bez prověrky do jakési pobočky CIA, že teda jako jo, že to bere a sedne si k počítači. Bob jim do toho radši hodil vidle hned. No, mám dost. ()