Look at Life

Režie:

Scénář:

Kamera:

George Lucas

Krátkometrážní film, který je složen z fotografií, na kterých režisér demonstruje brutalitu a krutost světa. Je to zároveň první počin slavného režiséra George Lucase. (Listeroman)

Ajinka126

První školní projekt Lucase, na který dostal zadání "práce s animační kamerou". Je to pecka! Do jedné minuty a za pomocí mizerného vybavení nacpal emoce, příbě i otázky. Je to mistr střihu a scénáře. A vy napíšete "jen souhrn obrázků" :).. I vy odborníci.. ()

honajz2

Jako sorry, sice je to Lucasova prvotina, z roku 1965, ale tohle působí dojmem, jako by dostal úkol, zapomněl na něj a tohle spíchnul narychlo ve škole, 10 minut před odevzdáním... Ale tak aspoň to má myšlenku, když už nic jiného. Slabé 2* ()

bartias

Nápaditá rychlá studentská hříčka sestavená z fotografií s dramatickými záběry. Tak vypadá slibný filmový debut. ()

Oralfabet

Jasně, Look at Life by se dal odsoudit jako pouhá změť fotek s hudebním podkladem, ale když zná člověk souvislosti, dokáže tu minutovou změť ocenit. Aneb: Přečetl jsem si Lucasův životopis a hned je ze mě zkurvenej odborník. ()

kubilov

Ve srovnání s ostatními Lucasovými začátky výrazný nadprůměr. Rychlé, úderné a alespoň to má nějakou myšlenku. ()

burg

O hrůzách činů a myšlenek se toho natočilo dost a tohle vážně ne.. Přijde mi to, jako by to Lucas dělal pět minut před death line. ()