Dvaja nájomní vrahovia dostanú objednávku, ktorej inštrukcie hovoria, že majú hodinu na to, aby zavraždili údajného zradcu ich šéfa. Počas čakania na ich obeť si skracujú čas desivými miestnymi historkami. Prvá hovorí o skupine dievčat, ktoré sa v osemdesiatych rokoch vydali preskúmať nacistický bunker, ale nikdy sa z neho nevrátili. Ďalšia pojednáva o tajomnej papričke, ktorá jej konzumentovi privodí obrovské nešťastie. Posledná sa zameriava na skupinu sedliakov, ktorí sa vydali na lov prasiat, no nakoniec ich čakalo niečo omnoho nebezpečnejšie. (Marceloo)

Marceloo

Dvaja nájomní vrahovia dostanú obejdnávku, ktorej inštrukcie hovoria, že majú hodinu na to, aby zavraždili údajného zradcu ich bossa. Počas čakania na ich obeť si skracujú čas desivými miestnymi historkami. Prvá hovorí o skupine dievčat, ktoré sa v osemdesiatych rokoch vydali preskúmať nacistický bunker, ale nikdy sa z ich výletu nevrátili. Ďalšia pojednáva o tajomnej papričke, ktorá tomu, kto ju zje, privodí obrovské nešťastie. V poslednej sa dej zameriava na skupinu buranov, ktorí sa vydali na lov prasiat, ale čakalo ich niečo omnoho nebezpečnejšie. - Zo začiatku som si hovoril, že takáto amatérska záležitosť so slabými hercami si ma určite nezíska, ale s postupom času sa mi to páčilo stále viac, hlavne vďaka zvolenému špinavému humoru. Prepojenie príbehov tejto antológie s hlavným dejom bolo nápadité, jednotlivé segmenty dokázali pobaviť a občas boli viac než nechutné. Tvorcovia to ale dosť kazili nezmyselnými scénami s prestrelkami, v ktorých pištole nestrielajú a obete po zásahu na sebe nemajú rany. Radšej si mohli dať ešte viac záležať na tej špinavosti, ale aj tak som v tomto prípade dostal viac, než som čakal. Hodnotenie na IMDb, rovnako ako uvedený rozpočet, sú ale bezpochyby podozrivé. + herec z American Horror Story: Cult ()