Obyvatelé města Green Bay žili poklidným životem, dokud neznámý muž v kostýmu klauna nezačal terorizovat jejich ulice. Někteří věří, že je to jen nevinný žert, zatímco jiní vědí, že klaun má hrůzostrašné úmysly, po kterých radši ani nechtějí pátrat... (Matared)

ARI50

Nápad na horor s klaunem je a vždycky bude ale tohle fakt ne, menší záblesk zajímavosti tam byl jinak nic nuda jako většina klaunu. ()

Marceloo

Malé wisconsinské mestečko Green Bay sa stane stredobodom pozornosti, keď sa v ňom objaví klaun menom Gags. Niektorí obyvatelia sú zhrození, niektorí majú radosť a nájdu sa aj takí, ktorí sa nechajú inšpirovať týmto klaunom a sami sa prezlečú za klaunov a desia okoloidúcich. Reportérka Heather Duprey (Lauren Ashley Carter) celú situáciu okolo záhadného klauna monitoruje, ale nezdá sa jej, že tento príbeh by mohol divákov zaujať. Ani len netuší, ako sa mýli. - Celkom fajnový horor so záhadným klaunom spracovaný vo forme Found Footage. Pár rokov dozadu, kedy bol každý druhý horor nasnímaný týmto štýlom, by to rozhodne nezaujalo, ale teraz, keď týchto hororov vychádza už málo, sa na ne aj celkom teším. A v tomto prípade tvorcovia dokonca FF zábery rozumne podložili, keďže sa dočkáme záberov z policajných kamier, priemyselných kamier, live streamu a televíznej reportáže, na rozdiel od väčšiny FF hororov, kde retardi pobehujú s kamerou v ruke v absolútne nerealistických situáciach. Najviac v tomto horore vyniká herecký výkon Lauren Ashley Carter, ktorá už je veteránkou a tu je oproti ostatným hercom minimálne o level vyššie. Svojím prejavom mi strašne pripomínala Sarah Paulson a jej AHS postavu Billie Dean Howard. Na druhej strane sa tu nájde mnoho chýb, čo sa ale pri debute dá odpustiť. Najväčšou je to, že je klaun značne nevyužitý a objavuje sa fakt len príležitostne. Celkovo je to ale pozeratelné, a aj keď sa Gags nezaradí medzi top výber hororových klaunov, mňa osobne zaujal. + Lauren Ashley Carter + herečka z Ahockalypse ()

• Oblek klauna Gagsa (Eric Heuvelman) je inšpirovaný kostýmom, ktorý režisér nosil počas Halloweenu, keď mal tri roky. (Marceloo)