Campbell

Monster X jsem čekal daleko lepší. Neříkám sice že je to nejhorší ale jako antologie to moc nefunguje. Příběhy jsou často nestrašidelné a most mezi příběhama je o ničem. Není tu moc co vypisovat, hudba o ničem, herci nehrajou a atmosféra neexistuje. Z celé antologie se mi líbilo možná 1-2 příběhy. Příběh 1) O Banshee jak pronásleduje ženskou který zabila manžela. Je tu pár jumpscarů ale nefungují ani za mák. A celkově je to nudné 1*. Příběh 2) Je o vlkodlacích kteří jdou do kina. Příběh má závěrečný twist který je ale stupidní a vycucaný z prstu. Ale je to docela zábava. 2*. Příběh 3) je o upířích. Ženská zabije jinou ženskou protože si myslí že prcá jeho manžela. No vyklube se že to jsou upíři. Upřímě jsem tenhle příběh moc nesledoval protože mi přišel stupidní(a byl jsem trochu opilej). Nic dobrýho ani průměrnýho ale ani nic z čeho bych zvracel.2*. Příběh 4). Asi nejlepší. Chůva hlídá parchanta aby zjistila že celá rodina jsou monstra....Opět se stupidním twistem. 3*. Celkově se jedná o špatnou antologii. A vsadím se že až se mě někdo za týden zeptá tak si nevzpomenu. 2*. ()