Nam Man Prai

• Thajsko น้ำมันพราย (více)

pornogrind

Na film jsem narazil úplným omylem(když jsem hledal jinej film) ale když už se tak stalo řekl jsem si, že mu dám šanci. Absolutně jsem netušil do čeho jdu. Řekl jsem si, že maximálně ztratím 80 minut času. A tak se taky stalo. Sice jsem to mohl vypnout ale zvědavost zvítězila. Nam Man Prai je mixem hororu, komedie, Love story a taktéž erotickýho filmu. Ani i na sex tu dojde a hned několikrát. A jakpak by taky ne když se vše točí kolem nápoje lásky. Ten je však ukraden což zapříčiní to, že jeho použití bude mít neblahé následky. Ani né tak pro tu co ho vypila. Spíš pro ty co se s ní vyspí. Co si budem. 3,14čovina jak vrata. Vyladit scénář a dát to do rukou někomu normálnímu pak by to možná mohla bát slušná hororová komedie. Dokážu si to představit i jako regulérní horor. Tohle je ale něco co má hodně blízko odpadu. Můj verdikt zní. Tomuhle se vyhněte velkým obloukem. Slabá 1hvězda. ()

Redi

Nevkusná mišmaš hovadina plná postav mentálně mimo realitu. Takové retard postavy jsou samozřejmě (bohužel) známkou spousty asijské tvorby, kterou tu konkrétní však zrovna ale nevyhledávám, většinou jde vycítit dle pár informací na sto honů a tedy obloukem se jí hned vyhnu (nic upištěného, uječeného, retardovaného, kde se postavy chovají jak malé mimina, nesmí přes můj přehravač). Zde jsem šel na slepo, i trailer vynechal, z nějakého důvodu čekal trochu seriöznější horordrama a následně tvrdě narazil. Režísér zřejmě oplývá nulovým smyslem pro detail a člověk přes hudbu by potřeboval nakopat do frdele, i když byl ovlivněn tím zaměřením multižánrového výškrabku. Pár bizarně úsměvných chvilek to nezachrání. Jedinou záchranou tohoto filmu před předběžným vypnutím a okamžitým smazáním je krátká stopáž a z čistě povrchního hlediska nádherná thajská kočka Wanida Term-than-a-porn v hl. roli, která svou krásou nejednou odvrátila mou pozornost od čtení titulků. Ale ruce pryč! Raději bych věnoval pozornost snímku Nang mai (2009) (s Wanidou v hl. roli), který se nemůže dočkat překladu ;) ()

DonBraso

Thajský nápoj,který se brzo vypije a jen díky humoru a sexuálnímu apetitu pana vedoucího je tohle koukatelná story s pěknou holčinou,která je občas pěkně hnusná.Zkrátka a jednoduš jsou to postelové hrátky s klavírním tahem do vcelku nic neříkajícího filmu. ()