Little Horror Movie

• USA The 16th Episode

silentname

A máme to tu zas. Človek si pozrie horor na to, aby ostal sklamaný. Nemôžem povedať, že by "The 16th Episode" bolo úplnou stratou času, no neponúka to nič, čo by som označil aspoň za trochu zaujímavé. Miestami vie byť film celkom nápaditý, miestami je tu kopec krvi a vie vyvolať aspoň nejaký ten strach, no celková atmosféra filmu nie je veľmi dobrá. Možno za to môže fakt, že miestami je film na môj vkus veľmi dialógový a mám pocit, že sa motáme v kruhoch a hovoríme o tom istom. Naši hlavní hrdinovia sú celkom okey, zloduch filmu je celkom okey, dôvody nie sú najhoršie, no výsledne ma to o nič nejaké výrazne neobohatilo a skôr to zabilo môj čas. Čiastočne found footage, čiastočne normálny film... no pravda je taká, že najlepšie časti boli počas prvých dvadsiatich minút a najmä sa mi páčila tá časť s tancom. Inak je to strata času. Film ide veľmi pomaly, slabo buduje jednotlivé scénky a akosi vo mne nevyvolal nejaký výraznejší strach. Takže od toho sa odvíja aj môj verdikt. Hodnotenie: D+ ()

kaylin

Americký snímek „The 16th Episode“ nepřináší nic speciálně nového, ale vzhledem k tomu, jak moc nemusím found footage a myslím si o něm, že to je to nejvytěženější žánr v hororu, které už nedokáže nic přinést, tak mě horor „The 16th Episode“ vyloženě nevadil. Ano, dal jsem mu jen 30 %, ale v případě found footage to z mého pohledu vlastně není až tak špatné hodnocení. ()

Dalajlada

Úplná hloupost to není, ale že by to zas nějak extra oslňovalo, to taky ne. Na to, že to má být horror, tak mu chybí horrorová atmosféra. Občas člověk nechápe co se vlastně děje a proč se to děje. No a taky se to pěkně vleče. ()