Pohyblivý terč

všechny plakáty

Podmínky jsou jasné: zabít nebo být zabit. Odstřelovač Dolph Lundgren nesplnil úkol a teď se sám stává terčem... Snajper Orel 1 se zaměřovačkou Orel 2 číhají na střeše staré věže na cíl svého útoku: mají za úkol zastřelit političku. Když ji Orel 1 má už na mušce, žena vezme do náruče z davu dítě – a Jednička proto odmítne splnit příkaz. Základna dává Dvojce  rozkaz, aby Jedničku pro nesplnění úkolu zastřelila. Jsou však odhaleni a musejí bojovat s výsadkem, který se spustí na věž z vrtulníku. Nakonec se jim podaří uprchnout a Orel 1 se ukryje v jednom hlídaném, leč evidentně nevyužívaném objektu.  Tam po chvíli dorazí i Dvojka a narazí na strážce O´Haru, který trpí paranoiou. Po potyčce s Orlem 2, která se ale ubrání, se rozhodne ji stůj co stůj dostat. V objektu se Orel 1 a 2 setkají a s překvapením zjišťují, že jsou opět nasazení na stejný úkol. Mají poslední šanci, protože oba porušili pravidla. Do splnění dalšího úkolu jim však nepříjemně zasahuje O´Hara – a také vzájemná přitažlivost… (TV Prima)

Sa.sa

No divný film, který je tak nějak divný... Ty efekty jsou fakt na pytel a určitě to není dobou natočení, ani tím že je to béčko jako prase... No stejně jsem ho dokoukal, když byl na Prima Cool označen jako kultovní :))) ()

easyworld

Je to jeden z nejlepších Dolphových filmů vůbec. Je pravda, že Dolpha mám rád sám o sobě, ale tento film má i dobrou atmosféru, příjemnou hudbu,slušnou akci a dokonce i "nějaký" děj (u Béčkového filmu to je co říct). Na filmu mě přitahuje něc dalšího, co již ale nedokážu dostatečně popsat! Pokud tedy nejste na Dolpha alergičtí, tak vřele doporučuju. ()

goodridge

premna je to jeden z najlepsich lundgrenovych filmov. skvela atmosfera, skvela hudba, skvele sceny. jednoduchy film ktory ma velky potencial. takto treba natocit nizkorozpoctovy film. bomba ()

andy60

Celé se to v podstatě odehrává v jedné polorozpadlé budově a hrají v tom cca 4 herci. Přesto se nedá říct, že by se jednalo o nějaký velký průser. Na Lundgrena dobrý, v širším měřítku těsně pod průměrem. ()