Epizody(10)

Kimino pátrání po nelegálním překupníkovi zbraní Boba vrhne do další nebezpečné operace v utajení. Hranice mezi spravedlností a pomstou se začne rozmazávat. (Netflix)

hony23

3x sláva, druhá série je skoro stejně dobrá, jako ta první! Charismatický Bob jako agent v utajení si tentokrát hodlá došlápnout na obchodníky se zbraněmi, ale neustále ho také pronásledují události z 1.série, jejíž dějová linka stále na pozadí pokračuje. Scénáristé se zde opravdu vyřádili a připravili nám několik infarktových momentů, byť občas už jdou přes čáru uvěřitelnosti. Hlavní záporák JP mě bavil ještě víc, než Ferry z řady první. Tento seriál prostě baví a nenechá diváka v klidu vydechnout, takže sem s 3.sérií! ()

hanagi

Oproti poměrně reálné první řadě se ve dvojce scénáristé celkem výrazně utrhli ze řetězu. Co chybí na uvěřitelnosti, to vynahradili zběsilou akcí a množstvím téměř infarktových situací, ve kterých se zdálo, že už se nedá nic zachránit. Moc mě bavila 8. epizoda - jak to vypadá, když má agent v utajení opravdu špatný den. ()

emma53

Několikrát se mi stalo, že jsem si tady řekla: "To snad není možný", ale pak jsem to rozdýchala a byla jsem zvědavá jak tohle může jenom skončit. Na konci každého dílu se jim podařilo loupnout tam nějakou pecku, abych jela dál a dál.... no co mám povídat, bábrlinka byla k zakousnutí, kdo by to do ní řekl? Brácha byl zas moc velký chytrolín a já myslím, že ten mě nervoval asi nejvíc. A Bob s Nathalií byli dobře vybraní do svých rolí, stopáž byla tak ok, takže za mě je to čtverec s pěkně zaoblenými rohy. Freedy a jeho kausa není dle mého ještě komplet dohraná, takže uvidíme, kdo ví..... ()

DwayneJohnson

Klobouk dolů, jak Steve, alias Bob v podání výborného Toma Waese táhne skoro celou sérii. Je to hodně podobné, jako jednička se skoro stejným konceptem i místy černo- komediální zápletkou, která to hned v prvním díle nečekaně postavově rozetne, aby se k tomuhle stěžejnímu momentu neustále vracela. Příběhově to místy skřípe, ale tohle vše přebíjí dobří herci a vypečené, scenáristické nápady, které mně někdy přijdou jak tažené z klobouku. Ve finále je to maličko horší, přesto stále nadprůměrná podívaná s nezaměnitelnou atmosférou, která se jen tak nevidí. Oblíbené postavy: Bob, Nathalie, JP, Laurent, Lisa, stará máti, plus ta pošahaná dvojka tanečníků z ranče. ()

petikacka

Je teda fuckt, že dvojka je úplně jiná. A chvílemi téměř neuvěřitelná až jsem si říkala, že to si snad dělají z diváků prdel. Ta hlavní linka z ranče mi připadala, že mě každou chvíli přestane bavit, ale vždy se to tak nějak překlopilo, že to opět dávalo smysl a chuť se na to dál koukat. No nakonec to ustáli a nebyl to průser, ale bylo to jenom o fous. Za mě 85% ()