V Central City bojují muži zákona s bandou motorkářů, zdá se však, že proti ní nemají šanci. Nedokážou gangu zabránit v divokých nočních jízdách, při kterých výtržníci zapalují auta neznámou hořlavinou. Specialista Barry se v policejní laboratoři snaží zjistit složení této nebezpečné chemikálie - a po jednom z pokusů skončí v nemocnici. Když se dostane z nejhoršího, zjišťuje, že se s ním stalo cosi podivného. Mnohakilometrovou vzdálenost nyní dokáže uběhnout za pár vteřin! Neví sice, co se vlastně přihodilo, nově nabytou schopnost však náležitě využije. Stává se Flashem, policistou s nejrychlejšíma nohama na světě, nezničitelným bojovníkem proti motorkářům i dalším pouličním tlupám... (oficiální text distributora)

Zajija

Jediný celovečerák s jedním z nejoblíbenejších komixovích hrdinů. Mrzí mě jen, že se zatím nedočkal novějšího kabátku, který by si určitě zasloužil ()

Trevize

Jako malý jsem to shlédl s otevřenou pusou, mé první setkání s tímto superhrdinou. Rychlé nožky a slušivý obleček, to je to, oč tu běží. 65% ()

Mort09

Budu upřímný, ctím legendu jako je Flash, ale tohle zpracování je fakt slabota. Hlavně scénář, který je hodně průhledný. Triky jsou naopak celkem stylové, a to i přesto že byly zastaralé už ve své době. Film jako celek pak působí jako průměrné béčko a hodnocení 50% je spíše díky tomu že je to „Blesk“ než díky kvalitě. ()