After Midnight

• USA Something Else (festivalový název)

Barlow je zapadákov na konci sveta, z ktorého však Hank (Jeremy Gardner), neplánuje odísť. Má tu všetko, čo potrebuje k životu a k šťastiu. Svoju frajerku Abby (Brea Grant), svoj bar, veľký barák uprostred lesa a kamošov, s ktorými chodí na poľovačku. Abby to ale vidí úplne inak. Už desať rokov je vo vzťahu, ktorý, zdá sa, nikam nesmeruje. Iné kamarátky už dávno majú rodiny a deti. Jedného rána zmizne a jediné, čo po nej zostane, je odkaz napísaný fixou na chladničke, že sa čoskoro vráti. Zatiaľ čo dni plynú a Hank čaká na Abby, neznáme monštrum ho chodí vždy po polnoci strašiť k dverám jeho rozpadajúceho sa baráku. (sochoking)

Rathalos odpad!

To snad asi zle vidim,ze toto cudo ma 59%,boze moj,hotova katastrofa,mal som pocit,ze si tvorcovia filmu robia srandu,bez pretacania by som to nedal a ten zaver,to bolo neuveritelna hlupost,mal som otvorene usta a neveriac som krutil hlavou,este splachnem a odpad je v kanalizacii...:-) ()

figliar

Jeremy Gardner sa postaral prakticky o celý film, cez scenár, strih, až po dobre odvedenú réžiu a zvládnutú hlavnú úlohu. Väčšinou sa jedná o romantickú lovestory so štipkou komédie, ale ten hororový prvok filmu pridáva na napätí a divák do samého konca nevie, čo má čakať. Stopáž je krátka, preto som sa nestihol nudiť. Jediné, čo by som vytkol, bol klišoidný koniec, ale jedná sa fakt iba o poslednú minútu, preto by som to na hodnotení filmu nezohľadňoval. Za mňa nakoniec celkom dobrý film. ()

XXXXXXXX odpad!

Tajně jsem doufal, že mu na dvérca v noci tlapká ta jeho kvočna. Bylo to ovšem ještě daleko tupější, než jsem si myslel! ()

moviefan4

Dokonalý romantický film. Veľká spokojnosť z filmu ktorý má tak silnú prácu so scenárom a ústredné monštrum je len metafora problému vzťahu hlavných postáv. Úžasné náročné, perfektne zahrané, neskutočne napísané a hlavne silno pravdivé. Za mňa najlepší romantický film aký som videl a môžem každému kto nemá rád obyčajné romantické filmy ako ja. ()

Facerr

No to jsem si zase jednou naběhnul. Hvězdu si ta zaslouží jen za celkem zdařile navozenou atmosféru zdrceného loverboye, kterého děsí jeho vlastní metaforická obluda. Jinak celý film na něco čekáte, abyste to dostali v závěrečných dvou minutách a to ještě s pořádným wtf koncem. ()

Accuphose

Film bych rozdělil na tu část hororovou a na tu část příběhovou řekněme, ta příběhová funguje moc dobře, ta hororová ne, film je dost minimalistický, občas jsem se nudil, ale za ty prachy dokázali natočit celkem obstojnej film, dvě hvězdy. ()

mullerad

Bol som zvedavý ako vyzerá mix dráma, horor, romantický..... a poriadne tam nie je nič. Nechápem ako a prečo takýto film vôbec vznikol. Nedoladené, zlepené, bez komentára, obyčajný vzťah obyčajných ľudí akých poznám niekoľko na pozadí čudnej príšery z lesa, ktorá navštevuje chlapíka v čase, keď je jeho kočka na výlete v Miami.... Za mňa jedna hviezda za peknú herečku, nič viac, nič menej.... ()