Nezničitelní: Ti, co přežili

• USA Unbreakable: Live To Tell

1. část: Merry Jacksonová se pokusí pomoct dceři Lori opustit násilnického přítele. Ohrozí tak život sobě i jí.
2. část: Mechanik onemocní a jeho 12letý syn LJ Bobish má obavy, jak vyjdou s penězi. Tajné schůzky v rodinné garáži vyústí v osudovou návštěvu.
3. část: Po významném povýšení maminky Grace se Minorovi přistěhují do Severní Karolíny. Zášť jejího manžela však brzy přeroste v noc hrůzy.
4. část: Gina Edwardsová sní o tom, že budou se svou sestřenicí žít blízko sebe. Tyto sny však zmaří přítel její tety, jehož temná stránka brzy ohrozí život těchto žen. (TV ID Xtra)

Arsenal83

Ďalší z dobrých projektov ID o tých, o ktorých sa konečne nehovor len zo spomienok, ale oni prinášajú spomienky na hrôzy sami. Žiaľ, popri nich väčšinou zomierali ľudia a oni mali šťastie. Čo mi len chýbalo bola väčšia dramatizácia a hlavne v niektorých častiach, napríklad v poslednej, vôbec nie je vysvetlený motív páchateľa a jeho osud je len tak odfláknutý. Bol odsúdený a hotovo. A kedy má byť poprava, prečo to urobil, ako sa vyjadril na súde, o tom treba pátrať na internete, pretože seriál je takmer výlučne o pocitoch preživších. ()