Příběhy čokoládového panáčka

Scénář:

Jiří Kos

Kamera:

Milan Dostál

Oldřich Kaiser, Jana Drbohlavová (vypravěč)

Třináctidílný pohádkový seriál ČST o kamarádství a příbězích čokoládového panáčka. (Cibulka_C)

Cibulka_C

Čoko, Čoko. ✨️ Tohle je naprostý skvost mezi večerníčky, který mi naprosto učaroval. Už jen ten rok napovídá, jak bizarní a zároveň se super atmosférou starých komunistických večerníčků to je. Viděla jsem asi šest dílů (a dost mě to štve - chci vidět všechny! (je jich třináct)), které mě totálně rozsekaly... 🕺🏻 Krásný loutkový večerníček pro děti, který měl svá velmi originální a bizarní témata, u kterých občas zůstával rozum stát někde v pralese. 🫶🏻 V prvním díle (Oživlá čokoládová bublina) je krásně ukázáno, jak Čoko vznikl, pak už seriál pokračuje společnými příběhy s Šášou. Například v Nafoukaném ohnivanovi mě fascinovalo, jak Ohnivan zapálil dům a Šáša (Oldřich Kaiser) se to pokoušel „uhasit“ svou ušankou a zázrakem uhasil... nebo spíš uplácal? Na seriálové začátky to musí být splněný sen. 🫶🏻✨️🕺🏻 ()

Elden75

Názvy všech 13 dílů: 1. Živá čokoládová bublina 2. Trpasl Všehlt 3. Nafoukaný Ohnivan 4. Saň bagřice 5. Povídavé ryby 6. Nafrněná princezna 7. Líný Bobánek 8. Šeredka ošklivá 9. Zunkal Pivoda 10. Hromotluk Goliáš 11. Čmoud Sazimour 12. Pták požerák 13. Ledovák Mrazivec ()