silentname

Existujú dva typy smutných ľudí. Tých, ktorých vám je ľúto, a tých, pri ktorých máte chuť spáchať samovraždu sami. Melora Walters v "Drowning" je pre mňa ten druhý typ človeka. Popravde neviem pre koho tento film reálne bude. Nedá sa povedať, že v sebe nemá zaujímavé momentky, no tých sa dočkáme až možno na posledných 20 minút. A keď sa Rose začne viac stavať na nohy a začne si nejaké veci uvedomovať, veci prestanú byť tak ohromnou depkou. Inak je to ale film, kde (ako som povedal) budete mať chuť pri Rose skočiť z mosta alebo niečo iné. Lebo jej depresie sú nekonečné a nikam to celý film nevedie. Je to večne o tom istom, až z toho chytáte stavy zúfalstva. Ja som odolný človek, no tento film ma skutočne dostal do nepríjemných stavov a už som bol z Rose maximálne unavený a vyčerpaný. Postavy okolo nej sú tiež smutné, no často to ani nevidí. Až keď jej to povedia. A potom si začne možno aj sama nejaké veci uvedomovať. A z toho titulu je záverečná časť zaujímavejšia. Pretože keď už začne vnímať viac než samú seba, veci naberú lepší smer. No trvá to príliš dlho a je to neskutočne nudné a únavné. Hodnotenie: D+ ()