Lang zi you long

• Tchaj-wan 糊塗江湖糊塗俠 (více)

Modiwish

Hodně raritní a zapomenutý film s vrstvou prachu. Na první pohled se jedná o mainstream Kung-fu film z Tchaj-wanu o který není proč stát, ale zdání klame. Dějová linie s několika odbočkama může působit zprvu nevalným dojmem a sám jsem to chtěl v polovině zabalit a hodit sem jednu hvězdu, ale naštěstí jsem si počkal a byl jsem příjemně překvapen, jak doposud nesmyslný děj dával najednou smysl. Najednou jsem si začal film opravdu užívat, kromě toho kolik překvapení mě ještě čekalo... Vlastně celý film vypráví o mladíkovi, který cestuje po světě, protože ho otec vyhodil z domu (pokud chcete znát důvod, sami na film podívejte :-)). A jeho cestu provází několik vtipných situací. Souboje by se dali sspočítat na prstech jedné ruky, krom toho jsou očividně hodně fazované, ale i tak choreografie je malinko nadprůměrná. Poslední bitka byla úžasná a vše se úplně nádherně vyjasnilo a emoce přímo lezly z obrazovky na mě. Výborné vyvrcholení. Vzhledem k počáteční zmatečnosti dávám krásné velice 3*, ačkoliv nebylo daleko od 4*. ()