My Adventure

• Slovensko Moje dobrodružstvo (festivalový název)
Krátkometrážní
Slovensko, 2019, 23 min

Jedného dňa otec vzal svojho syna do voľnej prírody a snažil sa ho naučiť lekciu skutočného života. Krátka dráma o odvahe, sile prírody, rodiny a prežívaní neznámych výziev života. (Košice International Monthly Film Festival)

dr.horrible

Pekné dobrodružstvá mal ten Gregorička. Síce klišovité, ale technicky ok zvládnuté, chémia medzi hercami viacmenej funguje, a kamera zachytáva krásy prírody dôrazom hrdého našinca (možno by sa mal venovať viac tomu?). A vôbec to nie je trápne. Už to v sk pomeroch stačí na tri hviezdy. Viackrát som mal počas sledovania dilemu, či je tých 23 minút málo, alebo moc. Asi skôr málo, preto tá plánovane najsilnejšia scénka pôsobí ako youtube MacGyvera. Nič mi tam extra nevadilo, nič ma výraznejšie nepresvedčilo, prečo film musel vzniknúť. Jediná rada do budúcna: Vaša obývačka v závere, to nie je teplo domova. Ja rozumiem obmedzeným prostriedkom, ale v skrini mám viacej harabúrd, ktoré by ju dokázali pretvoriť na miesto, kde žijú ľudia. Toto vyzeralo jak office na casting na čierny gauč. ()