silentname

Olivia Dunkley a jej veľký projekt "A Holiday Boyfriend" je skutočne celkom zaujímavým filmom. Vianoce na úvod, Vianoce na koniec a máme tu stred, počas ktorého Katie (v podaní Olivie Dunkley) hľadá svojho princa, ktorého by mohla na budúce Vianoce zobrať domov, aby sa zoznámil s jej rodinou a nevyzerala už ako úplný loser. Hneď na úvod poviem, že najväčšie mínus filmu je jeho produkcia. To, že sa naše hlavné hrdinky rozhodli urobiť svoj vlastný film a dali do toho svoju energiu je super. No miestami to pôsobí vrcholovo amatérsky. Najmä po technickej stránke. A takisto sú tu detaily v scenári, ktoré niekto očividne odignoroval a nedávajú moc zmysel. No čo vo filme funguje? Myslím si, že romantická atmosféra je tu dobrá. Kamoška hlavnej hrdinky Keiko je podľa mňa skutočne poriadne vtipná. Kedykoľvek sa objaví, tak som sa musel na jej hláškach rehotať a bavila ma počas celého filmu. Vzťah, ktorý tu naša hrdinka naviaže je podľa mňa veľmi uveriteľný a jej nápadníci z "Binderu" sú často poriadne vtipný. Najmä ten vlasatý maník. Ten ma fakt pobavil. Ako celok si myslím, že je to celkom pozerateľné. A celkom sa snaží ísť originálnejšou cestou, aby sme skončili nakoniec v rovnakých klišé. Ale stojí to za to? Pre tie plusy na jedno pozretie? Prečo nie? Hodnotenie: C ()