Poldové (J. Rey, A. Resines) si vezmou na pomoc fanoušky komiksů a kostýmů (B. Efe, V. Echegui), aby dopadli vraha, který se inspiruje příběhy superhrdinů. (Netflix)

Kushina

Takové trošku zavzpomínání na stará super-hrdinská léta a utvoření nového super hrdiny. Příběh měl dobrý námět, jen režie trošku pokulhávala a herecké role také nebyly nejsilnější. Ze začátku to spíš vypadalo na dobrou vážnou detektivku, ale nakonec z toho bylo trošku sci-fi. I tak to nebylo zlé. 55% ()

bonovox

Prekvapivo slušná zábavka zo španielska zo sveta comicsu a superhrdinov, aj keď nič prevratného to zase nieje. Na dlhý napr. sobotný večer však fajn. Poteší množstvo vtípkov zo sveta comicsu a taktiež zápal všetkých hercov. 60% ()

Accuphose

Přesto, že komiksy nečtu a filmy s touto tématikou nevyhledávám, tak tohle byl svěží vánek a ačkoliv jde ve finále o blbost, je to dobře zpracovaný, tedy o dost lépe, než by to napsali v amerických stuidiích.Tam by ten scénář byl o hodně hloupější a dialogy bolehlavové, aby to US Citizen pochopil. Stabilní 3 hvězdy ode mne. ()

CheeseFigure

Som fanúšik krimi. Som fanúšik superhrdinov. Tento film bol teda pre mňa to pravé orechové. Síce som v strede nadobudol zlý pocit, kedy mi to pripomínalo Vraždy v...(tá séria, ktorá chodí na RTVS a je to niečo hrozné). Ale hneď, ako sa film prehupol do druhej polovice a začal naberať na šialených obrátkach, tak som si to začal opäť užívať. Páčila sa mi celkom hudba, páčili sa mi geekovske narážky, páčil sa mi celkom zloduch. Koniec je dosť pritiahnutý za vlasy, ale čo narobíme. Pokračovania sa asi nedočkáme, ale, nebudem klamať, potešilo by ma. ()

Sopholojong

Kriminalna komedia s komiksovym backgroundom? Na to prve je toho krimi malo, na druhe sa stoji moc na mieste a aspon tretie je napratane mnozstvom odkazov. Ak je ale najlepsou scenou stretnutie geekov v "sklade" komiksoveho obchodu s vynikajucou konfrontaciou mladeho detektiva o tom , kto je naozajstny "winner" a kto "loser" je nieco zle. Cakal som od toho naslapanu vysetrovaciu jazdu, namiesto toho som zazil otrepane dialogy o vztahoch superhrdinov s realitou. Bradaty geek-synator otravny, sefka vysetrovania chrumkava, detektivovia (stary i mlady), najrealistickejsie figury, paradoxne najzabavnejsi. Sklamanie, stale vsak s dostatocnym zaujmom, hlavne kvoli spojitostiam so slavnymi komiksovkami. ()

hephaestus

Ovela väčšie hovadiny maju väčšie hodnotenie, toto je pre fanúšikov komixov taka peckova oddychovka so záverom že hrdina sa zrodil... ()

mistrpropr

Za mně příjemný překvapení, vraždy vostřejší, ale na to, na jakej průser to ze začátku vypadalo, tak dopadlo docela dobře ()

KITTbx

Za dvě až tři hvězdy, především pro to odkazování, pro jako kameo Stana Lee, pro to, že je to Španělské a jiné než to ostatní a baví mne španělština a také proto, že je to taková hezká koukatelná blbina, která sice na Netflixu nevynikne, ale tak nějak tam asi patří. ()

Maxx_Cross

Pro fanoušky komiksů skvělý film. Pro ty co se o toto téma nezajímají vlastně vůbec nic nenabízí. Tvorba ze Španělska tímto nabízí další zajímavý snímek, ale je to na jedno shlédnutí a víc už asi ne. ()

Maratonec

Naprostá bomba!Ze začátku jsem byl zaskočen a pak mě to strhlo a hltal jsem každý dialog a propracovanou scénu..dobře to zapadlo do sebe a výborně zahraný!Mělo to za mě všech 5 p ()