Ja ně splju

• Rusko Я не сплю (více)

ricci.s

Prvá polovica filmu mi síce neprišla vyložene odpadová, ale uznávam, že na ďalší bezduchý klon Saw a podobných hororov už zvedavý nie som. V druhej polovici sa to zmenilo viac na psychologický horor, pretože izolácia, mučenie a nespavosť začali pôsobiť na mozog tej ženskej a bola z toho jedna halucinácia za druhou. Takže mi to prišlo aspoň o niečo zaujímavejšie. Celkovo ale Rusko tentokrát nezahviezdilo a nezaujalo ma to ani na priemerné hodnotenie. ()

LIVINGDEAD odpad!

Vydržel jsem 45 minut, déle se na tu píčovinu nedalo dívat. Unesli Milu, zavřeli do místnosti a dávají ji různé úkoly, aby ji psychicky zdeptali. Vše sledují platící zákazníci na webu. Jenže tohle je opravdu děsná nuda! ()

silentname

"Sleepless Beauty" si nejaké body získalo svojim záverom a faktom, že sa konečne dopracujeme k pointe filmu. No trvá to hodinu kým pochopíte prečo sa vlastne na celé toto dívate. A stojí to vôbec za to? Neviem. V podstate sme sa dopracovali k tomu, že ak niekto nebude 10 dní spať a bude vystavený neustále absolútne najväčším traumám na aké si len spomeniete a budete mu cez VR púšťať filmy Jimmy ScreamerClauza, tak im z toho prepne a mentálne nebudú už vedieť rozoznať skutočnosť od absurdity. Myslím si, že toho sme si všetci vedomí bez toho, aby nám to film vysvetlil takýmto spôsobom. A najlepšie na tom všetkom je, že kopec divákov si to zaplatilo, aby vás mohli sledovať naživo, kým ste mučení. Prínos tohto filmu je podľa mňa mizivý. Má niekoľko zaujímavejších momentov, no úprimne si neviem predstaviť, že by ste sa k tomu chceli nejakým spôsobom dobrovoľne pretĺkať. Pokiaľ vás teda z nejakého dôvodu nevzrušuje mučenie ľudí. Neviem. Filmu chýba nejaká väčšia atmosféra, nejaká nádej... tento film je len sledovanie ženy ležiacej na zemi a fyzické a mentálne mučenie, ktoré trvá 10 dní, aby na konci zabila človeka, ktorého bude vidieť ako nejaké monstrum. Nemám dôvod to ďalej rozvádzať. Hodnotenie: D+ ()