Ladda ur

• Švédsko To Discharge (festivalový název)

Vzťah Ingrid (Klara Hodell) a Augusta (Hannes Fohlin) už nie je taký, aký býval. Dostali do krízového bodu, kedy vedia, že sami to už nevyriešia. Naplánujú si teda výlet do terapeutického tábora. August chce objaviť svoje pravé ja, ale Ingrid chce byť len s Augustom. Netrvá im dlho, kým si uvedomia, že dosiahnuť ani jeden z ich vytýčených cieľov nebude ľahké, najmä preto, že Ingrid sa do komunity príliš nehodí. (Arsenal83)

Arsenal83 odpad!

Nezávislý film, teda film nezávislý od kvality a morálky. Ladda ur sa dá preložiť asi niečo ako "rapavé päty a skrútený chlp v pysku", pretože film účelovo začína porno scénou v tomto štýle. Inak by to už nikto ďalej nepozeral, lebo potom ide párik na nejakú vzťahovú terapiu, kde sa bežne váľajú, ako by mali zjavenie svätoducha, ako kedysi náš minister zdravotníctva a v zbesilom vykrikovaní a pitie mlieka cez zuby nakoniec aj tak záver prináša skoro to isté, čo úvod, teda tie pysky no. Inak švédske devy to je paródia na ľudskú podobu. Ešteže im to tam obohacujú džihádisti a hidžábistky. ()