coulismoulis

V Tiger Zinda hai dostali velmi dobrý nápad, to jest v nejhorších chvílích, kdy už se to nedá vydržet, zakrýt Salmanovu hlavu papírovým pytlíkem. O něco podobného se pokusili i v Radhe, tj. tričko přes hlavu, bohužel jen v taneční scéně. „Něco přes hlavu“ by svědčilo celému filmu (dost možná i celému Salmanovi). Tento průměrný až podprůměrný mainstream by v době před Covidem prostě jen prošel kinem a za pár dní by byla vzpomínka na něj vytlačena jinou podobnou akční blbinou. V současnosti, kdy Indii válcuje pandemie a pro bezduché trháky starého střihu už není místo, se silně odmítavým reakcím diváctva není co divit. Dost tomu napomáhá i vystupování samotného Salmana v médiích, nemluvě o twitterovém skandálu Randeepa Hoody. Co je na filmu opravdu „zvláštní“? Z obvyklých dvou a ½ hodin byl sestříhán na hodinu a ¾, což z jeho děje (pokud se tomu tak dá říct) udělalo naprostý marasmus. Koho zajímá sledovat v přímém přenosu rozpad blockbuster systému v Bollywoodu, ten by si neměl nechat Radhe ujít. Pro zbytek méně nadšených fanoušků filmových dějin, lze doporučit jen vyhnout se oklikou. ()

moviefreak

2x ročne ma posadne moja Bollywoodska úchylka a pozerám všetky tieto šialenosti s otvorenými ústami ako kreatívne dokážu Indovia nakrúcať tieto svoje akčné výplachy. Do toho si zatancujú, aj zaspievajú, aj povraždia pól mesta. A pri všetkom sú tak strašne "cool", teda aspoň to si myslia. Áno je to pre mňa hlavne vyrehotaná zábava, a je mi jedno, že fyzika, logika a gravitácia v Bollywoode neplatia :) ()