Epizody(6)

Dublin 1880: Fotoaparáty jsou stále levnější a v zemi rostou fotografická studia. Přesto však praxe památečních fotografických portrétů nedávno zemřelých pomalu mizí. Proslulý posmrtný fotograf Brock Blennerhasset se snaží po jedné nehodě oživit své podnikání s pomocí své vzdálené neteře Nancy Vickersové a přespříliš nadšeného nového asistenta Conalla Molloye. Po problematickém začátku se začne jejich pracovní vztah vyvíjet, ale zdá se, že ve hře fotografií mrtvých je někdo hrozivější. Vyšetřování detektiva Fredericka Regana z královského hradu v Dublinu naznačuje, že vrah se možná snaží vydělat na nové módě poněkud jiných pamětních fotografií, a to lidí v jejich smrtelných křečích. S rostoucím počtem mrtvých musí Blennerhasset, Molloy a Nancy zastavit vraha, který chce zničit nejen jejich podnikání, ale i jejich životy. (Viasat)

KapitanKuraz

Úžasné, ale zas tá satanova kliatba ostrovných Európanov, neschopnosť dosiahnuť, číslo sedem, pri tak kvalitných projektoch. ()

filmmovier

Další příjemné překvapení z ostrovů. Sympatická dobovka, která oplývá jak jinak než úžasnou atmosférou, skvělým hereckým obsazením, výtečnou zápletkou (jak těmi epizodními, tak zejména tou, která se táhne celým seriálem) a nemalou porcí velmi sympatického humoru. Velmi odpočinkové a minimálně za mě velmi dobré. 75%. ()