Dias a Matias Santanovi

• Jihoafrická republika Santana

Dva bratři, jeden agent z protidrogového a druhý generál, odhalí totožnost narkobarona, který jim před lety zavraždil rodiče. (Netflix)

Marze

Pres nizke hodnoceni je to zabavne.Prumerny akcni kousek je vypolstarovany nekolika erotickymi scenami a zajimavym kulturnim pozadim. ()

JokerBaby

Akčný príbeh s policajného prostredia v Južnej Afrike - Angola. Americký akčný film od toho nečakajte. Príbeh je o dvoch policajtoch bratoch. Začína to celkom dobre potom sa to ťahá ako 30 prípadov majora Zemana. Režisérko sa snažil napodobniť nejaký americký akčák, ale keď točíte v krajine kde je veľká cenzúra - film nedokážete vyšpikovať aby sa hodil na dnešnú dobu. Ak nemáš čo pozreť - kukni to. Ale veď je to celkom dobé. ()

artas

Toto som si pozrel vyslovene iba preto aby som videl pôvodom africký akčný film. Vydržať to dopozerať do konca a bez pretáčania, to je dril. ()

bourec

Jen zvědavost.Nějaký filmy z tohodle regionu sem už viděl, ale vždy tam hrála nějaká herecká stár.Tady ne, a proto to asi vypadá jak vypadá.Atmosféra nijaká, je vám úplně jedno, co se děje.herci mizerný, akce děsná.Kravina za jednu hvězdu.20%. ()

solisoli

Pohľad zo zvedavosti na prostredie afrického kontinentu s pohľadu africkej kinematografie na akčný pokus, predurčoval absolútnu napodobeninu akčných amerických projektov, ale v tomto prípade v nízkom rozpočte. Tým pádom totálne ploché bezzubé a v mnohých prípadoch scénicky až trápne. Brak ako hrom. ()