The Silent Forest

Tchaj-wan, 2020, 108 min

Fr

,,A VĚDĚLI, ŽE SE TI TO NELÍBÍ? JSOU TO HODNÍ KLUCI, KDYBY VĚDĚLI, ŽE SE TI TO NELÍBÍ...“   Film plnej máchání rukama a ubližování. Teda… toho máchání rukama je víc, ale šikana tady hraje prim. Ty vole, tohle se jako fakt stalo? No co… vždyť kurva nemůžou křičet, že jo! Nejde ani tak vo to, co se děje těm děckám, ale o tu liknavost kolem a ty zvláštní řešení – neřešení. I proto to není (občas) příjemná podívaná. Něco se snažej vysvětlit (začleňování do života, vnímání okolí…), ale o tom je to jen tak mimochodem, takže jde o takovej výchovnej bizzár, a tím pádem i příběhovej. Vzbuzuje hodně emocí, který mě nebavěj, ale když to prej přinesl sám život… Budiž.     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Jedu jen kusy podle skutečnosti. 2.) Vodmala mě šukaj. /// Thx za titule „seamus1“.                PŘÍBĚH ****  HUMOR  ne  AKCE  ne  NAPĚTÍ  ** ()

oveckaoa

Natočeno podle skutečné události . Tak, že hluchý kluk nastupuje do školy pro postižené tam se mu zalíbí jedna hluchá holka  a začnou jich tam šikanovat jiné hluché děti. Ten kluk se nechce nechat tak se brání a pak se zjistí, že dříve tam k něčemu došlo. Ke konci jsem čekal nějakou katarzi, že se třeba pomstí nebo mu něco  udělají, ale oni z hlavního týrače udělají oběť. Film v podstatě říká , že můžete mlátit koho chcete a znásilňovat koho chcete v případě, že Vám to dříve někdo udělal tím pádem bagatelizuje jak znásilnění tak týrání lidí což mě teda správné nepřijde. Jo a jinak v Tchajwanu mají hodně benevolentní nemocnice , že klukovi co se dvakrát pokusil o sebevraždu povolí chodit na balkon se projít. 60 procent ()