Goodbye, Butterfly

silentname

"Goodbye Butterfly" toho síce neponúka moc, no ak máte chuť vidieť trošku klasický krimi thriller, tak môže to pre vás fungovať. Vo svojom žánri nejde o žiadny originálny alebo prelomový film, ale príde mi pozerateľný, vie budovať napätie, vie celkom dobre aj pracovať s postavami a vie aj kedy má odhaliť svoje karty, aby sme zistili aká je pravda. A tento film sa nebránil tomu, aby nás po celú dobu presviedčal, že možno to celé bude úplne inak a nie sú veci ako sa na prvý pohľad zdajú. A to musím na filme oceniť. Lebo až do toho odhaľujúceho momentu som si naozaj nebol istý, čo sa reálne stalo a či náš hlavný hrdina predsa len neurobil chybu. Takže v tomto smere palec hore. Na môj vkus ale film neponúka nič čo by sme už v minulosti nevideli a určite nič, čo by nás mohlo prekvapiť. Máte len 2 možnosti. Takže tak. Jediné čo film urobí ale podľa mňa vyslovene zle je záver, ktorý pôsobí príliš dlho na môj vkus. Možno tých posledných 10 minút bol zauímavých, no myslím si, že mohli sa strihnúť a o nič vysoko zásadné by sme neprišli. Myslím si, že ak máte radi kirmi thrillery, tak film stojí za jedno pozretie. No to je asi tak maximum. Hodnotenie: B- ()