silentname

"People Presents: Once Upon A Main Street". Od tohto filmu som dokopy asi neočakával vôbec nič a v jadre asi aj splnil svoj účel. Je to film, ktorý by som mohol ohodnotiť jednoducho slovom - "Meh". Je tu niekoľko dobrých fórov, skvelé finále a naši hrdinovia spolu nie sú najhorší, no film má v sebe toľko klasických klišé momentov, že sa mi z nich skoro zatočila hlava. Čo film potreboval bolo venovať sa viac komediálnym momentom a nejako to spracovať o niečo zaujímavejšie. Lebo film nie je zlý. Dokonca má aj niekoľko veľmi pekných momentiek, ktoré na mňa zapôsobili. Ale absolútne to nemení nič na tom, že všetko mi to bolo ukradnuté. Prečo? Lebo som vedel absolútne všetko čo sa stane. Film totiž aj svoje bočné línie spracoval maximálne povrchne a neoriginálne. A ak je všetko vo filme priemer, nedá sa potom čudovať tomu, že film ako taký je proste len nuda. Hodnotenie: C ()

BOURQUE

Film pre skalných fanúšikov fúzii romantických a Vianočných prvkov. Nebol by tu väčší problém, keby celá koncepcia obsahovala trochu menej klišé riešení a trochu vierohodnejších hereckých výkonov. Bo dlhšom čase bolo dobré vidieť Patricka („Booby“) Duffyho. P.S.: Všetkým, nielen užívateľom ČSFD, prajem pekné, šťastné, pokojné a požehnané Vianoce! Osobné hodnotenie: 63% (** ()