Praštěný fotr, tedy dobrodružný otec, vyráží vytuněným autem se dvěma malými dcerami směr Ukrajina, Gruzie, Ázerbájdžán, Kazachstán, Uzbekistán a Kyrgyzstán. Přičemž na začátku ani neví, jak se vrátí ze své 100 dní trvající cesty zpět domů. To vše v novém pořadu Fotr na tripu z míst, kam se bojí i otrlí cestovatelé! (TV Prima)

KuceraJohny

Upřímně jsem se skutečně na tento pořad těšil. Dojem z toho byl lehce zklamání, ale né nijak závažné, což je vidět i z počtu hvězdiček které jsem dal. Původně jsem uvažoval o třech. Ty si pravděpodobně zaslouží. Ale když jsem se zamyslel, tak fakt že mě každý díl donutil shlédnout to za jeden večer asi vypovídá o tom, že mě to v celku bavilo. A taky se fotrovi nedá upřít to, že mě inspiroval a hned bych vyjel taky. Jenomže já má tři dcery takže budu muset vzít něco většího. Země kam se Pepa vydal mě lákají už dlouho a on mi je ještě více přiblížil a potvrdil můj původní záměr. Je dost možné, že se vydáme velmi podobnou cestou, ale to se ještě uvidí. Upřímně jsem doufal v delší pořad než jen 4 půlhodinové díly. Myslím si, že se dalo natočit mnohem více. Kór na cestě co trvala sto dní. Ale to nevadí byla to příjemná inspirující oddechovka. Nejhorší fakt je asi to jak neustále tvrdí že jedou jenom tři, přičemž je očividné že to není pravda. Přesto, že s nimi asi nejede vyloženě kameraman, ale manželka, mohl ji aspoň zmínit a nedělat že se kamera sama vznáší ve vzduchu a že tedy všechno s dětmi zvládá sám. Určitě by to na zajímavosti tripu nijak neubralo. ()

Zix.

Tahle série určitě pobaví a člověk se zároveň i něco dozví. Líbí se mi i rady pro běžnýho cestovatele a hlášky Pepy Vrtala občas nemají chybu. Není to ale nic originálního a takových pořadů je dost. Je škoda, že každý díl má jen půl hodinu, uvítal bych určitě kdyby to bylo o něco delší. Našlo by se poté víc místa pro záběry a zajímavosti z daného prostředí, jako je na instagramu Pepy. ()

Yze

Neviděl jsem a ani nemám v plánu vidět, neboť průvodce pořadem je úplnej trapák, snad ten nejtrapnější co může v TV být... ()

mia.com

S manzelem tento porad naprosto milujeme! Cestovani originalni, neotrelou a zabavnou formou. Dozvite se nejen historicke pozadi danych mist, zajimavosti, ale i prakticke tipy, pokud byste se tam taky vydali. Koncept pani Columbove je zvlastni, ale zase originalni. No a sledovat holky jak rostou, je opravdu kouzelne. Takze doufame, ze tech rad bude jeste hodne. Na kazdou se moc tesime. ()

EricNor

Muj dojem z Pepy se casem hodne změnil a musim uznat, ze ten chlap ma neco do sebe. Cesty do vsech moznych zakouti sveta se soustredi na zakladni potreby cestovatelu jako kudy jet, kolik co stoji a hlavne, jak a kde se nazrat :). Holky tomu davaji dalsi rozmer a jejich poznamky jsou hodne vtipne. Vlastu Urbana jsem parkrat potkal a je to skvělý chlapik. ()

LUIGISde

Videl som zatiaľ 1. Diel a vyzerá to dobre. Cestujú ako rodina veľkou toyotou cez východnú európu. Epizóda sa konči preplávaním čierneho mora ()

ORi_SV odpad!

Opravdu nejhorší cestopisný pořad v celé historii od vynálezu televize. Navíc "expert" Pepa je skutečně ta nejzhoubnější rakovina české televizní branže. Nerozumím tomu, proč tento cirkusák musí být v hlavním vysílacím čase. Tohle je prostě špatně... Odpad se dá aspoň vyhodit a vytřídit. Tohle se ani odpadem nazvat nedá. A Pepa by se měl zavrtat raději někam do cirkusu a ne do televize. Vážně mě snad nikdy nic z televize tolik neiritovalo jako tenhle teatrální Pepík. Prostě tfuj... Věřím, že ani pedofil by se na tohle nevydržel koukat. ()

pajkir

Fotr na tripu by se měl spíš  jmenovat Dědek na tripu, dcery vypadaj spíš jako jeho vnučky a ty jeho moudra, uff ()

Redyx1 odpad!

Starej fousatej dědek co už ve 20 letech  vypadal na 70 let objíždí z děckama za prachy sponzorů  trapně svět ,coz dokáže kazdej a kváká nesmysly o autech,naprosty odpad.To nemáte fajn mladýho moderátora nebo moderátorku?????🤢🤮🤮🤮🤮🤮 ()