Corona Depression

Švédsko, 2020, 80 min

Diego odpad!

Hledal jsem něco nenáročnýho s českým dabingem, co bych si pustil jako kulisu při práci a Amazon Prime mě vyfiltroval toto. Pokud považujeme hekání za univerzální jazyk, tak tuhle podmínku to splnilo. A pokud by nenáročný bylo synonymum k deméterovský a pokud bych si tento přívlastek teď nevycucal z prstu, tak by to splnilo i první podmínku. Predstavte si, že je pandemie a že jste žena středního věku, nemáte přátelé a moznosti internetu vnimate max jako podivání se, jaké bude počasí. Pridejte k tomu, že jste bez práce a výzva "Zůstaňte doma" je pro vás svatý příkaz. Teď si predstavte, co všechno jste schopni v těle této ženy dělat, abyste zahnali nudu a pozor, nesmí to být nic, co byste už v minulosti nedělali. Studenti si můžou predstavit, co všechno delaj, když se blíží termín odevzdání. Pokud si predstavujete uklízení, masturbaci, žraní a sraní zároveň, cumeni do blba, cumeni z okna, cumeni na sebe, sem tam si povyskocit a zazpívat si s nasadou od kostete. Tak gratuluju, nejste nicim vyjimecni a pokud vam tato predstava nestacila, muzete ji sledovat živě a to celych 80min. ()