Skeksis odpad!

Nadobúdam pocit, že niektoré filmy a seriály boli natočené iba kvôli tomu, aby ma nasrali. Nemám veľké ego - teda, že by som si myslela, že sú natočené pre moje nasratie, ale toto už nemôžem brať inak ako osobne. Najlepšia scéna z celého seriálu je prvá - keď otecko strčí hlavu do veterného mlyna. Ďalej by som si radšej hlavu do mlyna strčila ja, ako pozerať zvyšok. Otravná žena s účesom z osemdesiatych rokov príde na pohreb otca, ktorý ju sexuálne zneužíval. A objaví sa plejáda nesympatických hercov, z ktorých jeden vyzerá ako Seth Rogen, ale hrá absolútne nesympatického zmrda, takže to na veci nič nemení. No a v menšej či väčšej miere tam v podstate drbe všetkým, takže priestory tej ich psychiatrie by som zaplnila hneď. No a o čo tam vlastne celý čas ide? To netuším. Objaví sa tam nejaký mrte veľký sumec kráľovský, odrežú mu hlavu, nacapia na svoju a tvária sa ako sumec kráľovský. A nejaké woodoo a abrakadabra a blbosti. Proste kokotina, ktorá smrdí blbosťou viac ako ryba týždeň na slnku. ()