Zrození šampióna (2009)

Taková klasická hollywoodská pohádka "based on true story", která je poměrně dobře koukatelná, navíc Sandra Bullock hraje překvapivně dobře, ale Oskara za to? Tak to teda ne. Jinak dost mě mrzí, jak je to opět překroucený, poněvadž ten kluk byl výbornej fotbalista a získal i pár ocenění ještě před tím, takže k nim přišel bydlet už jako velice perspektivní hráč, ale chápu, že to muselo chytat víc za srdce, jak už bývá u filmů z Hollywoodu zvykem.

Odpočítávání (2010)

Zajímavé drama mixující terorismus a morální dilema, jestli v zájmu většiny je možné "odrovnat" jednotlivce. Jinak nechci tvůrcům nějak radit, ale useknutej prst první zhruba 2 hodiny témeř nebolí (bohužel vlastní zkušenost mého nešikovnáho já:-), zato pak je to pořádný peklo, takže si myslim, že by jim to pak vyklopil i bez ostatního mučení.

Pokušení (2009)

A lodní siréna hlásá nůůůůůďó. Hodně slabý tři hvězdičky, a to za Liama Neesona a za Julianne Moore, páč tu zhrzenou paničku zahrála fakt skvěle, jinak režisérský styl pana Atoma mě teda moc neoslovil.

Přicházím s deštěm (2009)

Tak tenhle film šel úplně mimo mě a byl jsem z toho dost zklamanej. Příběh jako celek nebyl absolutně celistvej, spíš to vypadalo jako pospojovaný videoklipy, navíc mi chování postav přišlo místama dost nelogický. Věřím ale, že svoje diváky si tenhle film určitě najde. Jinak vyzdvihnout hlavně zaslouží soundtrack a Elias Koteas.

Parchanti (2010)

Hm, tak to bylo hodně špatný, to bych snad ani nenazýval jako béčko. Jenom doufám, pan režisér už nebude příště točit takovýhle debility. Jo, zlatý časy Komanda.

Z Reykjavíku do Rotterdamu (2008)

Příjemné překvapení z Islandu, kterej názorně ukazuje na co jde použít i takovej Jackson Pollock, akorát českej dabing se moc nepovedl:-) Jinak slušný 70%.

Alenka v říši divů (2010)

No, byl sem trochu zklamanej, kdyby mi bylo 10, tak jasnejch 5 hvězd. Jinak výborná hudba, ale chválit Dannyho Elfmana je nošení dříví do lesa.

Zkouška (2009)

No, tak to teda byla extrasračka. To byla vážně psychologická pecka jako noha, navíc s úžasnejma hercema, který by se pravděpodobně nechytli ani v amatérskym divadle v Turkmenistánu.

Vlkodlak (2010)

Pro tenhle druh filmů mám poměrně slabost, avšak místama to bylo vcelku nudný. Jinak výborná atmosféra a herci, ale hlavně je potřeba vyzdvihnout hudbu, ta byla fantastická.

Kniha přežití (2010)

Tak ty tři hvězdy hlavně za Toma Waitse a Garyho Oldmana, jinak film sám o sobě měl sice pěkný "kulisy" atd., ale ta finální myšlenka byla použita dost blbě, no a navíc ten závěr (hlavně poslední 2 minuty), tak to bylo spíš k smíchu.