Night in the Woods, A (2011)

Slabota. A aj keď sa druhá polovica filmu odohrávala v tme, strašidelné to nebolo ani zďaleka. Niektoré scény dokonca nedávali absolútne zmysel. K postavám sa nedal vytvoriť žiaden vzťah a to ich neustále hádanie bolo únavne. Zopár nočných "aktivít" malo atmosféru (šibenica) a triaška so stanom celkom potešila. Popravde to ale bola jediná scéna ktorá mi po dopozeraní utkvela v pamäti a pri ktorej ma myklo. Záver nič extra.. ani neviem či som to správne pochopil.. a je mi to jedno, slabé 2*.

The Hunted (2013)

Nebolo to najhoršie. Napätie miestami slušne nabité, postavy bez problémov uveriteľné, žiadne zbytočné keci naokolo a nebyť hudby v pozadí, pôsobilo by to ešte realistickejšie. A aj keď som čakal viac záberov z nočných kamier a možno o štipku lepší záver, nie som sklamaný, za pozretie to určite stojí.

Bigfoot: The Lost Coast Tapes (2012)

Tak toto bolo ozaj zlé. Po Sánchezovom Exists (ten ma bavil) som to s Bigfootom skúsil ešte raz vo Willow Creek, ktorý bol výrazne slabší.. no ale takýto kopanec do gulí som do tretice nečakal. Jeden z najhoršich FF čo som videl. Postavy tak iritujúce a trapne zahraté, že som sa za nich doslova hanbil (toho kudrnáča som chcel zabiť).. A to rozuzlenie na konci ma pobavilo.. doteraz nemám šajnu čo za ksicht nám v to poslednej sekunde režisér ukázal, ale vtipné to bolo, to určite.

Temné lesy (2003)

A ja som si tak prial nech to nedopadne tak ako si myslím že to dopadne...ale dopadlo. Dá sa povedať, že prvá polovica, možno aj trištvrtina filmu je ešte ok, celá pointa visí vysoko vo vzduchu, nikto nevie čo sa deje a kto alebo ČO sa po nociach prechádza lesom... no bohužiaľ, keď sa to začne celé vyfarbovať, poctivo budovaná atmosféra ide krásne do hajzlu, do toho všetkého idiotské správanie postáv a tona scén, ktoré mi teda absolútne nedávali žiaden zmysel. Odhalenie vraha je komické. Ale prostredie pekné, to jo