Všeuměl (2000) (seriál)

Bruce Campbell neztratil nic ze svého vtipu a objeví se dokonce i jeho nejslavnější hláška!

X-Men: První třída (2011)

Velmi pěkné 4*, ale ani o píď víc, trochu nechápu pozici v TOP 200, čekal jsem od Matthewa vytuněný Kick-Ass, ale tomu X-Meni sahají s těží po prsa Mystiq (ok, tohle přirovnání nedává moc smysl, ale chápejte mě... :-). Taky máme PG-13. Popravdě triky mi přišli trochu slabší, a už při traileru jsem si říkal, že McAvoy a Fassbender by si měli, vzhledem k budoucím podobám svých postav, vyměnit role. Ale to je maličkost, oba hrají výborně.

Obvyklí podezřelí (1995)

Předně třeba podotknout, že nejsem úplný fanda krimi filmů. V jednom z komentářů (Lima) jsem si tu přečetl, že to má geniální závěr. Pointa mi došla na můj vkus dosti dopředu. Zajímalo by mě, zda by tomu tak bylo i bez přečtení tohoho komentáře. Obávám se, že ano. Film je na první zhlédnutí do tří čtvrtin strašlivě nepřehledný. Ne úplně splněná očekávání, dát lepší 3* nebo horší 4*? Zůstaneme u 3* s nadějí po dalším zhlédnutí. A těší mě, že mám víc za ušima, než detektiv. PS: Příště bez dabingu.

Moulin Rouge (2001)

Připravte si zásobu kapesníků, pohodlně se usaďte, volume nahoru a jdeme na to! Tohle je jízda! První představení podniku Moulin Rouge je ohromující. Scéna, se zrychlovačkama, kdy se přemlouvá vévoda taky nemá chybu. Škoda, že hned v prvních minutách vám vypravěč řekne, jak to skončí, ale můžete alespoň doufat... ........................................................... edit. (04/18): Hmm, po sedmi letech je kouzlo filmu totálně pryč. Nebo jenom špatné rozpoložení?