Česká miss (2010) (pořad)

Snaha o "světovost" v podobě pozvání vyhaslé hvězdy akčních filmů příliš nevyšla. Libor Bouček se zase mnohem lépe poslouchá v rádiu, než sleduje v televizi. Jedna velká "přepíčená" nuda!!! 15% - 1*

Český lev 2009 (2010) (pořad)

Velké zklamání! Od dvojice Polívka/Liška, bych čekal mnohem větší porci zábavy, než trapné parodie na filmy. Jediná povedená byla ta na Pelíšky. Celkově - NUDA!!! 40% - 2**

Grammy Awards 2010 (2010) (pořad)

Pokud někdo chce show s velkým S, tak se musí zákonitě inspirovat předáváním cen Grammy. Sledoval jsem to do pozdního (brzského) rána a jediné, co se organizátorům nepovedlo, bylo, že zlatý hřeb večera se odehrál zhruba v jeho polovině. Klip Michaela Jacksona ve 3D formátu a přezpívaný z části jinými zpěváky byl jak dělaný na husí kůži. Mary J. Blidge a Andrea Bocelli také předvedli famózní duet. 75% - 4****

Jak bude (2010) (pořad)

Za pokus udělat televizní předpověď trochu jinou, než doposud. Ale kdo vymyslel vyměnit modelky "rosničky" za otylého postaršího divadelního herce??? :-) 40% - 2**

Rande naslepo (2010) (pořad) odpad!

Chtěl jsem nějak zabít čas mezi zprávami a Evropskou ligou (20:00 - 21:00) a bohužel jsem si vybral tento nový "klenot" televize Prima. První díl a zároveň poslední co jsem viděl!!! 5% - Odpad!

Robin Hood: Cesta ke slávě (2010) (pořad)

Obsahově stejné téma jako u pořadů typu Superstar či X-Faktor. Pouze forma je jiná a soutěžícím dává více najevo, jakým směrem se má ubírat jejich snaha. 40% - 2**

13. komnata - 13. komnata Steva Lichtaga (2010) (epizoda)

Jedna z těch zajímavějších komnat. Navíc jsem se dozvěděl, že Kubelková už není Kubelková a že má už pěknej pupek ... :-) 60% - 3***

Alles Gute (2009) (seriál)

Tyhle dvě "hovada" mě pokaždý rozesmějou ... :-D 85% - 4****