• Krátkometrážní

Skyfall (2012)

Jedna velká reklama, pasti alá Sám doma, kupa nelogičností, hloupé dialogy a rádoby vtípky, historku o navzájem se pojídajících krysách mi vyprávěla babička už v předškolním věku a "epická" hudba ve filmu mě asi 2x rozesmála. Ani nemluvím o vykrádačce TDK (jednou máte dojem, že slyšíte dokonce i soundtrack z TDK), tedy až na bezcharakterního záporňáka (snad to Mendes nebral jako parodii na JOKERA). A po scéně, kdy jeden z největších mozků MI6 prchá tak nenápadně, že by ho viděl i Stewe Wonder jsem se na titulky těšil. Sem tam nějaká ta nudná pasáž, nicméně lidem, co od toho nic nečekají nebo jsou prostě jen nenároční to stačit nejspíše bude. Prozatím 55%

Veřejní nepřátelé (2009)

Netypická "gangsterka", hodně špatná kamera (místy máte dojem, že běžící a třepotající se kameraman snad upadl), prostřední pasáž filmu nemilosrdná nuda, za to slušný herecký výkon J. Deppa (as usual). Zkrátit o třetinu, vyházet pobíhající kameramany a máme tu novou éru gangster filmů. 50%

Revanš (2009)

Chcete se 91 minut dívat na poměrně nenapínavý drama a očekávat,že se konečně už něco stane? Tak do toho,bohužel se ale !!!!!!SPOILER!!!!!! nestane vůbec nic. 20%