Drsná pomsta (1995)

V prvních dvou třetinách jsou k vidění jen otřepaná westernová klišé. Scénky, odehrávající se ve filmovém westernovém městečku, saloonu a pokojích bordelu začínají nudit. V poslední třetině film míří ke svému cíli, a to pomstě za vraždu jedné ze sester, děvky a kleptomanky. Představitel hlavní role mi nějak nesedl, a tak jediné, na co se dalo koukat, bylo ženské obsazení (Kelly LeBrock - exmanželka Stevena Seagala, Rochelle Swanson a Kimberly Kelley). Přestřelky a další akční scény, včetně hudby, jsou tak odfláknuté, že postrádám i nějakou tu nahotinku. Škoda.

Příběh zločinu (1995)

Pán šelem vyšetřuje spolu s policistou Rikerem vraždu a defraudaci 70 miliónu dolarů, a tak se nechá lapit do osidel královny erotických B thrillerů. Na chvíli se objeví mnohem lepší Julie Strain a komická figurka patologa taky nemá chybu. Zápletka je poměrně zdařilá, hudba pohodová, takže Jimovi vše kazí jen Mark Singer.

Ukradené jméno (2008) (TV film)

V rámci pravidelných nedělních večerech na TV Barrandov jsem již poněkolikáté shlédl kanadský televizní thriller. Některé byly lepší, jiné horší. Tento byl, podle mého názoru, horší. Dost se vlekl, dramatických zvratů se dočkáme až v samotném závěru, kdy už je všechno jasné. Co mě nejvíce štve na těchto laciných filmech, není ani počet herců a známých před kamerou, ale spíše několikrát zreprízované zpomalované záběry a také záběry jak pro cestopisný pořad při prohlídce Montrealu. Jo a taky, už jsem se asi několikrát zmínil, francouzštinu prostě nesnáším. Bonžúr.

Past (2001)

Jemně přidrzlý erotický krimi thriller aneb volná dohoda mezi panem Hirschem a jeho paní o volné lásce. Paní si užívá a pán se dívá. Vše probíhá výborně, na scénu jako třešnička na dortu přichází i indické sexuální praktiky. Paní nic neudělala. Kdopak nám tady asi žárlí? Ve stejný den dva filmy s ledovým čajem. Asi na základě tohoto filmu dostal roli v seriálu Zákon a pořádek. Jo a taky se mi moc nelíbí, když chlap má v jednom filmu sex se dvěma ženskejma, to je výsada jen Jamese Bonda a pornoherců.

Trosečníci vesmíru (2002)

Dvě a půl. Ne zase tak špatný film, dokonce byly použitý i skutečné záběry raketoplánu. Pokud vynechám myšlenkový obsah scénáře a technologická salta (zejména v oblasti stavu beztíže), tak mě nejvíc naštvaly dvě věci: 1) řekl někdo, že Ice-T (ledovej čaj) snad umí hrát a 2) občas ty debilní řeči (např. při sváření nebo resp. svádění plechových plátů k trupu orbitální stanice). Čili já bych ten film o něco zkrátil a s ledovým čajem bych se odporoučel. Jo a za 3) matoucí obsah distributora.

Inferno (1997)

Klasické akční "béčko", ve kterém se dává přednost soubojům Dona Wilsona, za který by se nemusel stydět sám velký Lloyd Simandl. Skvělý akční záporák, Indie, a několik pikantních scén s vnadnými kráskami je to, proč si film zaslouží dvě *. Film byl natočen v produkci Rogera Cormana.

Pistolník (1997)

Ačkoli nejsem příznivcem westernů, tento se mi líbil. Podle mě má všechny hlavní znaky dobrodružného filmu: málomluvný hrdina, muž činu, který napravuje příkoří a trestá hříšníky. Michael Dudikoff jako bývalý válečný hrdina, který při útěku ze zajetí připraví o život 14 vojáků se setká s patnáctým v saloonu a k tomu v městečku Kinston, kterému vládne železnou pěstí banda Krantsových lidí.

Ostrov amazonek (1994)

Vítejte na Dinosauřím ostrově plném hot&sexy kočiček z Penthousu, které nemají ještě žádnou zkušenost s mužem. Chudinky dívčiny jsou trýzněny dinosaury, jejichž nejvyšší nadsamec (The Great One) si žádá pravidelně jednu jako oběť na usmířenou. Do toho u ostrova ztroskotá vojenské letadlo s rádoby vojáky, jimž bych nevěřil ani, že to jsou vojáci, natožpak že jejím budoucím úkolem je zachování lidského rodu. Kdoby si pomyslel, že nechat si vytetovat smajlíka na paži bude znamenat uctívání božstva prsatými amazonkami. Dvojice Wyn+Ray vyprodukovala zábavný soft erotický videoklip, ve kterém kdyby nebylo dinosaurů, obřího vejce i samotných vojáků, bylo by se na co koukat a nic ostatního by nevyrušovalo.

Posedlost noci (1994)

Milé překvapení v podobě erotického thrilleru s kapkou horor/mystery. Pokud jste fanoušci Shannon Tweed a jejích erotických thrillerů, přijdete si na své, ačkoli přichází na scénu později. Ve srovnání se Sandahl Bergman, která má akorát tak hezké nohy a zadek, vítězí Shannon na plné čáře (na total-gymu to umí). Filmem se míhají známé postavy, jako např. vymahač dluhů a výpalného Chad McQueen (syn Stevea) a jeho šéf, zlý muž Henry Silva. Jen ten hnus v tý sklenici mohl být hezčí, zmutované embryo jakéhosi člověka-zvířete bylo dost nechutný. A nakonec se všichni postřílej a filmu je konec.

Zlý večerníček (1992)

Skvělé "béčko" od Krále "béček". Mix hororu a erotických scén kombinující holky z Penthousu s animovanou příšerkou a okolo stojícím Davidem Carradinem. Z těch třech nejsličnějších děv byla pro mě nejzajímavější ta čtvrtá, Monique Gabrielle, o které se mi bude ještě zdát. Občas povedené vtipy, krvavé efekty, ale hlavně téměř po celou dobu odhalené uklízečky.