Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Za mě se jedná hned po epizodě IV o nejlepší epizodu z celé trilogie. Nejen, že je konečně objasněno pouto mezi Lukem a Darth Vaderem (což přináší i docela odlišný pohled na scénu s polibkem mezi Leiou a Lukem v předchozí epizodě :)), ale k tomu všemu je tu dokonalé završení trilogie, ze kterého by si měli tvůrci sci-fi filmů podobných těmto vzít příklad. Akční scény, postavy - to vše, co se mi líbilo na předchozích epizodách jsem tu našel taky. Spokojenost s velkým ''S''.

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Začátek jednoho velkého fenoménu, kinematografický kultovní triumf. Jak jinak Epizodu IV popsat. K tomuhle se vždy rád vrátím. Nejvíce rozhodně zapůsobí samotný koncept Star Wars - bitva mezi dobrem a zlem (klišé to už je až dneska) rozléhající se po celé galaxii. K tomu akční scény a sympatické postavy, jak ty kladné, tak i záporné. Tohle nikdy nezestárne!

WWE Vintage Collection (2008) (pořad)

Klasiku je vždy příjemné sledovat ve všech ohledech, a připomínat si staré dobré zápasy z WWF/WWE, u toho to platí desetinásobek :)

Spiderman (1994) (seriál)

Spolu s X-Meny je tohle vrchol všeho dobrého ( animovaného ) od Marvelu. Na seriálu se sice najde pár stereotypů ( např. neustálé hádky mezi Peterem a MJ, překlad jmen hrdinů, atd.. ), ale jinak je tento seriál vážně ( Spolu s X-Meny ) mé dětství :)

Simpsonovi ve filmu (2007)

Sice opět zábavný, ale do seriálu to má vážně daleko...

Hulk (2003)

Film je celkem průměrný, a moc mě nebavil. Ovšem i 3* za to, že scény s Hulkem byly celkem parádní.