Seveřan (2022)

Velmi zajímavé formou, ale velmi plytké obsahem

Tesla (2020)

Nevím, na čem tvůrci tohohle filmu jeli, ale muselo to být slušné psycho. Navzdory všemu jsem to dokoukal a musím říct, že z toho mám spíš smíšené pocity. Je to škoda, protože Hawke mi do té role jinak seděl dobře.

Jan Žižka (2022)

Má to obrovský potenciál, ale přijde mi to v jistém směru odfláknuté. Film jako takový je velmi silný, efekty povedené a scény místy až přehnaně brutální, což ale podtrhuje sílu příběhu. Škoda těch lokací, se kterými se dalo určitě pracovat trochu lépe.

Podivuhodný příběh Henryho Sugara (2023)

Velmi povedená jednohubka s protagonisty Grandhotelu Budapešť, laděná v podobném tónu a o rozsahu, který zhltnete jedním dechem.

Fan-O-Rama (2016)

Na to, že je to fanouškovský projekt bez financí, tak je to super. Škoda jen, že to není dotočené do konce příběhu.

The Baker (2023)

Ron Perlman nezklame a Harvey Keitel je mafián jako vystřižený - ten zbytek je omáčka.

Blue Beetle (2023)

Dneska už má člověk opravdu problém odlišit od sebe Hollywood a Bollywood - zaplať pánBůh ještě v Hollywoodu nezařadili do filmů tančení a zpívání. Efektově jeden z lepších filmů (alespoň z produkce DC), příběhově, a co se charakterů postav týče, totální s*ačka. Fakticky to mohli klidně uvést jako Rychle a zběsile 11. ;) #RodinaJeNejvíc

Transformers: Probuzení monster (2023)

To je tak špatný, nudný a blbý, že jsem to ani nezvládl dokončit. Nejsem rasista ani xenofob, ale jestli bude pokračovat tenhle trend s dosazováním hispánských a afroamerických herců do blockbusterů nuceně, tak se ze mě asi brzy obojí stane.