• Fantasy

Takoví normální vozíčkáři (2016)

Vezmeme-li v úvahu, že by se příběh mohl skutečně odehrát, pak je natočený velmi reálně. Filmů, ve kterých vystupují vozíčkáři mnoho není a na tomto snímku je výborné, že herci jsou lidé se skutečným handicapem. Situace, kde je nutné zdolat překážky, jsou natočené bez nadsázky a s trochu empatie se do role hlavních představitelů vžijete. Nečekejte extra komedii. Film je protkaný černým humorem, kterému se vzhledem k vážnosti tématu jen málokdo zasměje. Z hlediska dramatické stránky a příběhu je film perfektní.

Hra o trůny - Strážci na Zdi (2014) (epizoda)

Epizoda bez příběhu zaměřená pouze na bitvu. Dalo by se zkrátit na deset minut. V momentě kdy se Jon Snow setká s Ygritte, tak přestože ostatní bojují, je prostor pro dojemnou scénu.

Hra o trůny - Zima se blíží (2011) (epizoda)

První díl tohoto úspěšného seriálu spíše, než aby přilákal diváky, tak mnohé odradí. Ocenil bych dokonalé ztvárnění atmosféry příběhu, ovšem příběh samotný je velmi stručný a dalo by se říct, že hodina je pro něj příliš času. Podle mě jako vstup do celého příběhu velmi slabé a osobně bych seriál po shlédnutí tohoto dílu skoro zavrhl. Zvědavost mi však nedá dát mu ještě šanci a pokračovat dílem druhým. Celkově bych první díl shrnul jako snůšku násilí, sexu a minima příběhu.