Superman a Lois - Pilot (2021) (epizoda)

Prozatím slušné, vrátil jsem se do doby, kdy jsem sledoval Smallville. První díl byl příjemný, nebyl až tak přehraný, jako je to dneska u těchto druhý snímků. Zatím se tedy líbí, vidíme.

Sedmý syn (2014)

Příjemné prostředí, ale jinak otřesné, ten děj byl špatný, nedávalo mě to smysl, poslední půlhodinka byla už opravdu katastrofa. Toto je céčkový film a ještě si musíte vzít skleničku.

Araburu kisecu no otome-domo jo. (2019) (seriál)

Velmi povedené romantické anime, dívám se na něj podruhé, po roce, a stále perfektní. Námětem nijak nekopírují podobné snímky a je jednoznačně originální.

Chaos;Child: Silent Sky (2017)

Není to nijak dobrý kousek, ale pokud se budete dívat na Chaos;Child do konce tak je toto nutné zakončení a nakonec zjistíte, že toto zakončení je asi nejlepší z celé série :), takže doporučuju ihned po seriálu, jinak to nemá opravdu cenu.

Noblesse (2020) (seriál)

Nakonec jsem byl velmi překvapen, tímto pěkným, milým, napínavým titem. Všech 13 dílů bylo vyvážených a dodívávám poslední díl se spokojeností ;)

Svět bez obalu (2017) (pořad)

Výborný pořad. Hlavně repotáže, které jsou zajímavé, dozvídám se tak hodně nových informací. Děkuji za ně.