TRON: Legacy 3D (2010)

původním tronem jsem naprosto nedotčená, takže nemám nač vzpomínat a s čím srovnávat a od jeho odkazu jsem nečekala celkem nic, kromě zajímavé podívané. a že teda zajímavá byla! dokonce tak moc, že jsem si při ukecaných scénách v duchu říkala, ať už proboha zmlknou a pustí se zase do nějaké akce. k tomu uchu velmi lahodící daft punk. kdyby byl příběh aspoň trochu zajímavější, mohlo to být za plný počet.

Zakázaná zóna (2010)

Before Sunrise meets The Road. do toho pár příšer z Války světů a ono to překvapivě funguje, hlavně proto, že o monstra tady zas tak moc nejde. moc milé překvapení.

Slídil (2007)

trochu moc divadelní, což by nevadilo, pokud by to utáhly herecké výkony a tady nastává problém. zatímco cainovi věřím každý pohyb obočí, jude law spíš jen vystavuje hezkou tvářičku (což není vysloveně na škodu:)), ale jinak mu nevěřím zhola nic...škoda.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

byla jsem v pokušení dát o hvězdičku míň, ale za buzzovu španělskou chvilku prostě nemůžu jinak:)

Život pod vodou (2004)

po třech marných pokusech to vzdávám - andersonova poetika nebo co to je pro mě prostě není, nechápu ji a nudí mě.

Počátek (2010)

zatím tak, možná kvůli velkým očekáváním, která se úplně nenaplnila. rozhodně jsem se nenudila, i přes velkou ukecanost první poloviny, na druhou stranu, poslední půlhodina mě nadchla. fantastický soundtrack! uvidíme, co přinese druhé (případně třetí, čtvrté, ...) shlédnutí.

Sherlock Holmes (2009)

on to teda zase takový zázrak nebyl, a kdybych chtěla být objektivní, asi jdu o hvězdičku dolů...ale když ono jim to spolu tak sluší:)

Alenka v říši divů (2010)

objektivně by to asi bylo jenom za tři hvězdičky, ale prostě mi to sedlo...výtvarně moc hezké, mia wasikowska příjemně přirozená, johny depp nezklamal a helena bonham carter fantastická! škoda, že nebylo míň disneyho a víc burtona.

Těžká váha (2005)

box opravdu nemám ráda a russell crowe nepatří moje nejoblíbenější herce...tudíž, pokud mě tento film přiměl sedět s očima navrch hlavy a prožívat každý braddockův zápas, cítit každou jeho ránu i škubnutí svalů a fandit mu, nemůžu hodnotit jinak.