Drsný spasitel (2019)

Je na tom vidět velký kus práce, o tom žádná, ale jak už komentují jiní, film působí nevybalancovaně. Některé scény jsou skvělé, jiné o kus slabší. Exteriéry o dost lepší, než interiéry. Ty ponuré lesy a močály jsou super, mají skvělou atmosféru. Kreslené scény jsou také v pohodě. Jen mám pocit, že kdo nečetl knížku, ve filmu se moc nechytá. Říkala mi to i manželka, které jsem musel pár věcí dovysvětlit. Ale na druhou stranu, když si vezmu, že je to film nadšenců a finance z kick-starteru, tak je to super počin!

Uteč (2017)

Nedal bych 5*****, ale moc se mi líbilo konečné řešení táty a jelena. A také, že to alespoň jednou mohlo skončit tak, že policejního auta vyleze někdo jiný, než zhypnotizovaný černý strýček...

Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw (2019)

Nebylo to akční, nebylo to vtipný... Naopak to bylo předvídatelné. Takové akční Béčko, ale když tam nasadíš The Rocka, Stathama, sexy bloncku a Elbu jako černého zlého supermana, to vše s názvem "Fast & Furious Presents", tak je jasné, že se dolárky se jen pohrnou. A vložit tam 200 M, vydělat 600 M? Takových filmů ještě bude => a já se na ně těším :D

X-Men: Dark Phoenix (2019)

Tohle mě přišlo, jako slabší kopie konkurenční série a dílu Captain Marvel. A nedává mi to hlavu ani patu, protože Raven... no to je jedno, nechci spoilovat.

Spider-Man: Daleko od domova (2019)

Zaujmout diváka po dvojdílu Infinity War + Endgame nebylo nic lehkého, ale dle mého soudu se to Spiderman: Daleko od domova povedlo z pohledu tržeb. Ale za mě to byla jedna velká slátanina, docela o ničem. Dvě hvězdy: 1) za ten zvrat ve filmu, to jsem nečekal, 2) za úplný konec.

Gosford Park (2001)

Je to docela vo houně film... Prvních 80 minut je děsně dlouhých, pak konečně vražda, ale dalších 50 min nic moc. Přesně tak, jak se mi líbil seriál Panství Downton, tak stejně moc se mi tento film nelíbil.

Policajt z Paříže (2018)

Francouzská alternatina na film Policajt s Beverly Hills, kde je místo Eddie Murphyho francouzský šprýmař Omar Sy (např. z filmu Nedotknutelní). Celkem předvídatelný děj, žádné velké vtípky tam nečekejte, ale dvojice Sy & Guzmán to celkem zvládne se ctí a servíruje oddechovou komedii. 55 %

Seal Team 6 - Série 1 (2017) (série)

Dobrý seriál, délka tak akorát (zatím hodnotím jen S01). Líbí se mi, že akční scény jsou věrohodné. A jak tu někdo píše, že "domácí scény" jsou nudné, tak možná mají pravdu, ale tohle je taky realita! Spousta vojáků má doma problémy a své bubáky a jsem rád, že seriál ukazuje i druhou stranu mince. Ono to není jen o cvičení, střelbě, potápění a ostrých akcích, ale i o reálném životě u nich doma. A žít tento dvojí život není jednoduché...

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

150 minut čekání na poslední desetiminutovku.... Jedna hvězda za závěrečnou scénu, jinak to bylo docela vo houně