• Telenovela
  • Rodinný

Znamení koně (2011) (seriál)

Jeden z mála českých seriálů, který mně v poslední době opravdu ,,chytnul''. Jen mně trochu zklamalo, že koně, o kterých slibovali, že to hlavně má být, byli nakonec spíš v pozadí. I přesto 5*.

Rosalinda (1999) (seriál)

Dobře, přiznávám, že mám pro telenovely (a obzvláště pro mexické telenovely) slabost. Dobře řekněme, že na Esmeraldu to nemá. Ale Rosalinda je pořád skvost mezi záplavou nástupkyň, které přišli po ní. Některé postavy byly i dobře zahrané a kriminální nádech byl taky skvělý. Pro mně za 4*.

Esmeralda (1997) (seriál)

Tenhle seriál vysílaly, když jsem byla malá, a tak jsem se na něj dívala s babičkama :-)) Pro mně znamená krásné vzpomínky na ranné dětství, které mi jen tak nikdo nezvezme. Ale ted' z druhé stránky. Esmeralda byla (když nepočítám Manuelu) jednou z prvních telenovel na obrazovkách. A když si to porovnáme s ostatními telenovelami (a že jich po zelenoočce bylo) je dějem, zápletkami i vcelku rozumným počtem dílů, je i jednoznačně nejlepší. Takže ode mně 3* za děj, 1* hvězdička za moji telenovelní oblíbenkyni Noru Salinas (Graciela) a 1* za dvojici Graciela/Adrian, která tuhle telenovelu taky hodně držela.