Nejchytřejší Čech (2014) (pořad)

Zábavná sociální sonda, zbožňuji ty medailonky! Pánové s ručníky byli dokonalí, smíchy sem padal z gauče. Šmucler na sobě od první řady taky zapracoval, nechápu ty nenávistné komentáře. 100% nedávám jen pro malé nedostatky: Občas moderátor pomotá body - jinde se moderátor vždy opraví, některé disciplíny jsou triviální (abecedy a číselné řady), přesto Roman potřetí vyžaduje vysvětlení, že to je ob jedno písmeno pozpátku. A trochu nadržuje ženám, ale to mu za zlé nemám :-)

Nebezpečné pokušení (2015)

Slušně nafilmované, ale scénář je slabší. Spoiler. Zneškodnění vidličkou nebo chvíle, kdy ho holky rozvážou a vsadí vše na pistoli, ve které ani nemusí být náboj, to jsem fakt logicky nedával. Dalo se z toho vytřískat víc, než jen morální poselství. Ale hezky mu to tam vyzdobily, to teda jo :-)

Mstitel (2009)

Nedávám odpad tak nějak z úcty, ale takhle mizerný scénář by neměl mít ani béčkový film. Vezměte si, že během prvních 10 minut filmu ten člověk neustále potkává jen padouchy nebo idioty. Varovat mě měly už úvodní titulky, kde si malopéráci zvedají sebevědomí zbraněmi :-)

Oscar (1991)

Velmi dobrý remake, zbytek viz Gemini

Český žurnál - Ubytovny (2015) (epizoda)

Schizofrenní dokument, který odhaluje politickou neschopnost systému a zároveň k odhalování používá struktury, které jsou na systému závislé. Potvrdil, že Tominová je neschopná ignorantka, nicméně "Bez práce nejsou koláče" platit bude i nadále, takže celkové vyznění dokumentu jde proti skutečnému řešení. Velmi dobře to ukázala starší Romka v závěru, která by ráda, aby to bylo pořád, jak to je... na stole 2 ovladače na TV, teplo a žrádlo zadarmo - jenom ať po mě nechtějí nějakou aktivitu! My budeme dělat děcka, a vy to koukejte vyřešit.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Kdyby mi bylo 12 let, asi bych si o tom se spolužáky týden povídal. Pro dospělé je to ztráta času, i když vtipné to je :-)

Křídla Vánoc (2013)

Nějak ty filmy K.B. nechápu - strašně jsme se u toho nudili

Český žurnál - Matrix AB (2015) (epizoda)

Jedna z nejlepších věcí (dokumentů), co jsem letos viděl. Skutečně to byl podraz - jinak by voliči ANO dál tápali :-)

Stále spolu (2014)

Typický inženýrek-rozumbrada, zbytek řekl Djoker. Děkuji rodičům, že mi dali svobodu.