Hon (2012)

Kruté, ale niečo mi k tomu chýbalo a miestami som bol znudený

Žralokonádo (2013) (TV film)

masaker, tie zábery sú úplne mimo, ale najviac ma dostal ten záver :D sájnsfikšn ako svet :D

Vůdce smečky Cesara Millana (2013) (seriál)

Zaujímavá zmena oproti tomu na čo sme zvyknutí, pripomína to reality show :D a vidno že Cesar-ove praktiky nie sú také jednoduché ako sa zdá. Cesar je naďalej pán :D

Střihoruký Edward (1990)

Keby som to videl pred pár rokmi, bol by som asi viac unesený. Tie ženské zo susedstva mi tam liezli na nervy :D

Nejrychlejší (2011)

Jednoducho vav, tak toto ma dostalo. MotoGP som nikdy nesledoval a som rád že som si vytvoril ako taký obraz o tom ako to tam chodí a aké to je nebezpečné, napínavé.... Pozície si vymieňajú jazdci od zákruty k zákrute, čo som počas dokumentu dosť prežíval a bavil sa. Mimochodom Rossi sa vrátil k Yamahe po dvoch rokoch strávených v Ducati, kde nevyhral žiadnu veľkú cenu.

Anvil! The Story of Anvil (2008)

Zaujímavé prečo nepatria medzi elitu ako v dokumente spomínané kapely, myslím že jednoducho sa nevedeli predať plus manažment atď.. No dnes už ťažko preraziť, keď scéna je presýtená kapelami. Keby zasiahol podobný osud Metallicu tiež by sa dnes už nikde nedostali a nik by si ich nevšimol. Ich manželky to vystihli dobre, že nežijú v realite. A keď zástupcovia kapiel (Mettalica, Anthrax,...) hovoria o nich ako o legende a inšpirácii tak by im mohli pomôcť a zobrať ich na turné :D Mimochodom na album "Juggernaut of Justice" už zohnali vydavateľa.

Red Dog - psí legenda (2011)

Film sa pomaly rozbiehal a nudil, no od druhej polovice to bolo už lepšie, čo ma presvedčilo dať štyri hviezdičky, ale je to na hrane 3/4. Celkom dojímavý príbeh a miestami aj dobré vtipy. Tú bitku Red Dog vs. Red Cat si mohli odpustiť, to bol trapas.